• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • North Kesteven

  Przeczytaj także...
  Skinnand – była wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 14 km na południe od miasta Lincoln i 180 km na północ od Londynu.Aubourn – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 11 km na południowy zachód od miasta Lincoln i 186 km na północ od Londynu.
  Nocton – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 11 km na południowy wschód od miasta Lincoln i 186 km na północ od Londynu.

  North Kestevendystrykt w hrabstwie Lincolnshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 107 766 mieszkańców.

  Sleaford – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 14 494 osób.Waddington – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 8 km na południe od miasta Lincoln i 187 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 6086 mieszkańców.

  Miasta[]

 • North Hykeham
 • Sleaford
 • Inne miejscowości[]

  Anwick, Ashby de la Launde, Aubourn, Aunsby and Dembleby, Bassingham, Beckingham, Billinghay, Blankney, Bloxholm, Branston, Brant Broughton, Burton Pedwardine, Canwick, Carlton-le-Moorland, Coleby, Cranwell, Digby, Dorrington, Dunston, Ewerby, Great Hale, Haddington, Harmston, Heckington, Heighington, Helpringham, Howell, Jerusalem, Leadenham, Leasingham, Little Hale, Metheringham, Morton Hall, Navenby, Nocton, North Rauceby, Norton Disney, Osbournby, Potterhanworth, Potterhanworth Booths, Ruskington, Silk Willoughby, Skellingthorpe, Skinnand, South Rauceby, Swaton, Thorpe on the Hill, Threekingham, Waddington, Washingborough, Welbourn, Wellingore, Whisby, Wilsford.

  South Rauceby – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 27 km na południe od miasta Lincoln i 167 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 330 mieszkańców.Canwick – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 3 km na południowy wschód od miasta Lincoln i 192 km na północ od Londynu.

  Przypisy

  Skellingthorpe – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 6 km na zachód od miasta Lincoln i 195 km na północ od Londynu.Wilsford – osada w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 29 km na południe od miasta Lincoln i 166 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 392 mieszkańców.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Ashby de la Launde – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 19 km na południowy wschód od miasta Lincoln i 176 km na północ od Londynu.
  Brant Broughton – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 19 km na południe od miasta Lincoln i 178 km na północ od Londynu.
  Anwick – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 26 km na południowy wschód od miasta Lincoln i 171 km na północ od Londynu.
  Howell – osada w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 30 km na południowy wschód od miasta Lincoln i 167 km na północ od Londynu.
  Whisby – osada w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 9 km na południowy zachód od miasta Lincoln i 192 km na północ od Londynu.
  Navenby – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 14 km na południe od miasta Lincoln i 180 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1666 mieszkańców.
  North Rauceby – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie North Kesteven. Leży 26 km na południe od miasta Lincoln i 169 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 150 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.092 sek.