• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • North East Derbyshire

  Przeczytaj także...
  Long Duckmanton – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 36 km na północ od miasta Derby i 209 km na północny zachód od Londynu.Wadshelf – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 35 km na północ od miasta Derby i 214 km na północny zachód od Londynu.
  Old Tupton – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 30 km na północ od miasta Derby i 206 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 3794 mieszkańców.

  North East Derbyshiredystrykt w hrabstwie Derbyshire w Anglii.

  Coal Aston – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 44 km na północ od miasta Derby i 220 km na północny zachód od Londynu.Higham – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 25 km na północ od miasta Derby i 201 km na północny zachód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Clay Cross
 • Dronfield
 • Eckington
 • Killamarsh
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Alicehead, Alton, Apperknowle, Arkwright Town, Ashover, Barlow, Brackenfield, Calow, Coal Aston, Cowley, Dronfield Woodhouse, Duckmanton, Egstow, Grassmoor, Heath, Higham, Holmesfield, Holmewood, Holmgate, Holymoorside, Littlemoor, Long Duckmanton, Milltown, Morton, North Wingfield, Old Tupton, Pilsley, Quoit Green, Renishaw, Shirland, Spinkhill, Stonebroom, Stretton, Sutton Scarsdale, Temple Normanton, Tupton, Unstone, Unthank, Wadshelf, Wessington, Wingerworth.

  Holmesfield – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 42 km na północ od miasta Derby i 220 km na północny zachód od Londynu.Eckington – miasto w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 44 km na północ od miasta Derby i 217 km na północny zachód od Londynu. Miasto liczy 16 684 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Pilsley – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 27 km na północ od miasta Derby i 202 km na północny zachód od Londynu.Wingerworth – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 32 km na północ od miasta Derby i 209 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 6720 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Alicehead – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 30 km na północ od miasta Derby i 209 km na północny zachód od Londynu.
  Killamarsh – miasto w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 46 km na północ od miasta Derby i 217 km na północ od Londynu. Miasto liczy 9627 mieszkańców.
  Dronfield – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie East Midlands, w hrabstwie Derbyshire. W 2001 miasto to zamieszkiwało 21 330 osób.
  Morton – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 25 km na północ od miasta Derby i 201 km na północny zachód od Londynu.
  Stonebroom – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 25 km na północ od miasta Derby i 200 km na północny zachód od Londynu.
  Quoit Green – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 42 km na północ od miasta Derby i 219 km na północny zachód od Londynu.
  Alton – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie North East Derbyshire. Leży 29 km na północ od miasta Derby i 206 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.043 sek.