• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Nicolas Isimat-Mirin

  Przeczytaj także...
  Meudon – miejscowość i gmina we Francji, w regionie Île-de-France, w departamencie Hauts-de-Seine. Przez miejscowość przepływa Sekwana.Gwadelupa (fr. Guadeloupe) – departament zamorski Francji w Ameryce Środkowej, położony na kilku większych i kilkudziesięciu mniejszych wyspach w Małych Antylach m.in.:
  Obrońca – w piłce nożnej zawodnik, który ma za zadanie zapobiegać atakom napastników przeciwnika na bramkę. W dzisiejszym futbolu zadania obrońców wychodzą znacznie poza zwykłe bronienie własnego pola karnego.

  Nicolas Isimat-Mirin (ur. 15 listopada 1991 w Meudon) – francuski piłkarz, pochodzący z Gwadelupy, występujący na pozycji obrońcy. Od 2014 jest zawodnikiem klubu PSV Eindhoven, do którego jest wypożyczony z AS Monaco.

  Kariera klubowa[]

  Isimat-Mirin przez Isimat-INF Clairefontaine między 2004 a 2007. Jest on następnie zatrudniony przez Stade Rennais wstąpił do centrum szkoleniowego w roku 2007. Dwa lata spędził w Wielkiej Brytanii i nie jest zatrzymywane przez klub.

  Isimat-Mirin następnie dołączył do Valenciennes FC, który właśnie otworzył swoje centrum szkoleniowe w 2009. W 2013 roku młody gracz przeszedł do klubu AS Monaco. W 2014 roku został wypożyczony do PSV Eindhoven.

  Stade Rennais Football Club - francuski klub piłkarski z miasta Rennes, w sezonie 2009/10 występujący w rozgrywkach Ligue 1. Klub ten został założony w 1901 roku jako Stade Rennais Université Club, a obecna nazwa zespołu obowiązuje od 1971 roku. Najlepsze miejsce, jakie udało się uzyskać Rennes w rozgrywkach ligi francuskiej to czwarta lokata w sezonie 2004/05.AS Monaco (oficjalna nazwa Association Sportive de Monaco Football Club) – monakijski klub piłkarski. Z powodu braku rodzimej ligi występujący w lidze francuskiej. Z siedzibą w Monako (dystrykt Fontvieille).

  Stan na: 25 czerwca 2014 r.

  Kariera reprezentacja[]

  Isimat-Mirin grał w młodzieżowych reprezentacjach Francji w wielu kategoriach wiekowych. Nie zdołał jednak jeszcze zadebiutować w dorosłej kadrze.

  Bibliografia[]

 • Profil na stronie lequipe.fr (fr.) • w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Piłka nożna (ang. football, amer. soccer) – gra zespołowa. Fani piłki nożnej twierdzą, że jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie.
  Valenciennes Football Club jest francuskim klubem piłkarskim z Valenciennes. Rozgrywa swoje spotkania na Stade du Hainaut.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.034 sek.