• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Newcastle-under-Lyme - borough

  Przeczytaj także...
  Knighton – osada w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 26 km na północny zachód od miasta Stafford i 224 km na północny zachód od Londynu.Miles Green – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 30 km na północny zachód od miasta Stafford i 226 km na północny zachód od Londynu.
  Chesterton – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 28 km na północ od miasta Stafford i 224 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 7111 mieszkańców.

  Newcastle-under-Lymedystrykt w hrabstwie Staffordshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 123 871 mieszkańców.

  Mucklestone – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 25 km na północny zachód od miasta Stafford i 223 km na północny zachód od Londynu.Onneley – osada w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 27 km na północny zachód od miasta Stafford i 225 km na północny zachód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Kidsgrove
 • Newcastle-under-Lyme
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Acres Nook, Acton, Alsagers Bank, Ashley, Audley, Baldwin's Gate, Balterley, Betley, Bignall End, Bradwell, Chesterton, Cross Heath, Halmer End, Harriseahead, Hollins, Keele, Knighton, Leycett, Loggerheads, Madeley, Maer, Miles Green, Mucklestone, Newchapel, Onneley, Silverdale, Talke, Talke Pits, Whitmore, Wrinehill.

  Kidsgrove – miasto w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 33 km na północ od miasta Stafford i 228 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miasto liczyło 24 112 mieszkańców.Betley – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 31 km na północny zachód od miasta Stafford i 228 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 921 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Newcastle-under-Lyme – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie (borough) Newcastle-under-Lyme. W 2001 roku miasto liczyło 73 944 mieszkańców.Hollins – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 32 km na północ od miasta Stafford i 227 km na północny zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Halmer End – osada w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 29 km na północny zachód od miasta Stafford i 226 km na północny zachód od Londynu.
  Cross Heath – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 26 km na północ od miasta Stafford i 221 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 6159 mieszkańców.
  Madeley – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 26 km na północny zachód od miasta Stafford i 224 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 4386 mieszkańców.
  Wrinehill – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 30 km na północny zachód od miasta Stafford i 227 km na północny zachód od Londynu.
  Silverdale – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 26 km na północny zachód od miasta Stafford i 222 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 3652 mieszkańców.
  Alsagers Bank – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Newcastle-under-Lyme. Leży 28 km na północny zachód od miasta Stafford i 225 km na północny zachód od Londynu.
  Dystrykt (od łac. districtus) to nazwa jednostki administracyjnej, a także okręgu sądowego, wyborczego lub innego, stosowana współcześnie lub dawniej w wielu państwach. Dystrykty mogą być zarówno jednostkami administracyjnymi najwyższego rzędu (np. w Izraelu, Luksemburgu, czy na Cyprze), jak i niższych rzędów (np. w RPA, czy Indii).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.034 sek.