• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • New Forest - dystrykt

  Przeczytaj także...
  Dibden Purlieu – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 23 km na południe od miasta Winchester i 116 km na południowy zachód od Londynu.Bank – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 27 km na południowy zachód od miasta Winchester i 125 km na południowy zachód od Londynu.
  Beaulieu – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 28 km na południe od miasta Winchester i 120 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 829 mieszkańców.

  New Forestdystrykt w hrabstwie Hampshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 176 462 mieszkańców.

  Crendell – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 39 km na południowy zachód od miasta Winchester i 139 km na południowy zachód od Londynu.East Martin – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 38 km na zachód od miasta Winchester i 137 km na południowy zachód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Fordingbridge
 • Lymington
 • New Milton
 • Ringwood
 • Totton and Eling
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Ashurst, Bagnum, Bank, Bartley, Barton on Sea, Bashley, Beaulieu, Bisterne, Blackfield, Blashford, Blissford, Boldre, Bramshaw, Bransgore, Breamore, Brockenhurst, Brook, Brookheath, Broxhill, Bucklers Hard, Bull Hill, Burgate, Burley, Cadnam, Calshot, Copythorne, Crendell, Cripplestyle, Crow, Damerham, Dibden, Dibden Purlieu, East Boldre, East End, East Hill, East Martin, East Mills, Ellingham, Emery Down, Exbury, Fawley, Fritham, Frogham, Furze Hill, Godshill, Gorley Lynch, Hale Park, Hale Purlieu, Hale, Hangersley, Harbridge, Hardley, Hightown, Highwood, Hinton, Hordle, Hungerford, Hyde, Hythe, Keyhaven, Lepe, Linbrook, Linwood, Lopshill, Lower Daggons, Lyndhurst, Marchwood, Martin, Milford on Sea, Minstead, Netley Marsh, Ogdens, Pennington, Rockbourne, Sandleheath, Sopley, Sway, Turmer, Whitsbury, Winsor, Woodgreen.

  Hardley – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 26 km na południe od miasta Winchester i 116 km na południowy zachód od Londynu.Turmer – osada w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 37 km na południowy zachód od miasta Winchester i 137 km na południowy zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: New Forest (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-24].
  Whitsbury – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 33 km na zachód od miasta Winchester i 133 km na południowy zachód od Londynu.Rockbourne – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 34 km na zachód od miasta Winchester i 134 km na południowy zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Brookheath – osada w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 33 km na zachód od miasta Winchester i 133 km na południowy zachód od Londynu.
  Sandleheath – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 35 km na południowy zachód od miasta Winchester i 135 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 663 mieszkańców.
  Hangersley – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 35 km na południowy zachód od miasta Winchester i 135 km na południowy zachód od Londynu.
  Woodgreen – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 30 km na południowy zachód od miasta Winchester i 130 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 537 mieszkańców.
  Harbridge – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 35 km na południowy zachód od miasta Winchester i 135 km na południowy zachód od Londynu.
  Crow – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 37 km na południowy zachód od miasta Winchester i 137 km na południowy zachód od Londynu.
  Hightown – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie New Forest. Leży 37 km na południowy zachód od miasta Winchester i 136 km na południowy zachód od Londynu. Miejscowość liczy 1200 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 1.662 sek.