• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Natalja Ławrowa

  Przeczytaj także...
  Gimnastyka na XXVIII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atenach reprezentowana była przez trzy poddyscypliny: gimnastykę sportową, gimnastykę artystyczną i skoki na trampolinie. Zawody z gimnastyki sportowej rozgrywane były w dniach 14-23 sierpnia, z gimnastyki artystycznej - 26-29 sierpnia, a skoki na trampolinie - 20 i 21 sierpnia. Gimnastyka sportowa i skoki na trampolinie rozgyrwane były w Indoor Hall, a gminastyka artystyczna w Galatsi Olympic Hall.Ateny (nowogr. Αθήνα = Athina, st.gr. Ἀθῆναι = Athenai, łac. Athenae) – stolica i największe miasto Grecji. Jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych Europy z zabytkami kultury antycznej.
  Penza - miasto obwodowe w Rosji, nad Surą (dopływ Wołgi). Ma około 509 tys. mieszkańców, zajmuje powierzchnię 288,5 km². Jest stolicą obwodu penzeńskiego.

  Natalja Aleksandrowna Ławrowa ros.Наталья Александровна Лаврова (ur. 4 sierpnia 1984 w Penzie, zm. 23 kwietnia 2010 tamże) - rosyjska gimnastyczka, dwukrotna drużynowa złota medalistka igrzysk olimpijskich 2000 w Sydney i igrzysk olimpijskich Atenach. Zginęła 23 kwietnia 2010 roku w wypadku samochodowym.

  Przypisy
  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.015 sek.