• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Naomi Watts  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Diana, księżna Walii, urodzona jako Diana Frances Spencer (ur. 1 lipca 1961 w Park House, Sandringham w Wielkiej Brytanii, zm. 31 sierpnia 1997 w Paryżu, we Francji) – członkini brytyjskiej rodziny królewskiej jako pierwsza żona Karola, księcia Walii, syna królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II i Filipa, księcia Edynburga. Matka Wilhelma, księcia Cambridge oraz Henryka, księcia z Walii, odpowiednio 2. i 4. osoby w sukcesji do tronu brytyjskiego.Peter Jackson’s King Kong – komputerowa przygodowa gra akcji na podstawie filmu Petera Jacksona pt. King Kong, wyprodukowana i wydana w 2005 roku przez Ubisoft. W komputerowym King Kongu gracz wciela się w postać scenarzysty Jacka Driscolla, który ma za zadanie uratować Ann z rąk olbrzymiego King Konga. Aby to uczynić, musi przemierzyć dziesiątki kilometrów na przerażającej wyspie zamieszkiwanej przez wielkiego goryla, dinozaury oraz ludzi z dzikiego plemienia. Twórcy gry pozwolili graczom na wcielenie się także w tytułowego King Konga. Przejmując kontrolę nad potworem, gracz może biegać oraz skakać po budynkach Nowego Jorku, a także wdrapać się na Empire State Building, gdzie stoczy ostatnią walkę w grze z ostrzeliwującymi go samolotami.
  Naomi Watts podczas premiery filmu Wschodnie obietnice (Londyn, 17 października 2007)
  Watts na Tribeca Film Festival (Nowy Jork, 23 kwietnia 2012)

  Naomi Watts (ur. 28 września 1968 w Shoreham) – brytyjsko-australijska aktorka i producentka filmowa, dwukrotnie nominowana do Oscara za role pierwszoplanowe w filmach 21 gramów (2003) oraz Niemożliwe (2012).

  Sława (ang. Fame) – amerykański film muzyczny z 1980 roku w reżyserii Alana Parkera, nagrodzony dwoma Oscarami oraz nagrodą BAFTA.Jak być sobą (oryg. tytuł I Heart Huckabees) – amerykańsko–brytyjsko–niemiecki dramatyczny film komediowy z 2004 roku w reżyserii Davida O. Russella.

  Spis treści

 • 1 Życiorys
 • 2 Filmografia
 • 3 Nagrody
 • 4 Przypisy
 • 5 Bibliografia
 • 6 Linki zewnętrzne


 • Podstrony: 1 [2] [3] [4]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  The Ring – remake japońskiego horroru Hideo Nakaty The Ring: Krąg z 2002 roku, wyreżyserowany przez Gore’a Verbinskiego. Podstawą scenariusza była powieść Ring, której autorem jest japoński pisarz Kōji Suzuki; istnieją jednak istotne rozbieżności pomiędzy książką a filmami.
  Nicole Mary Kidman (ur. 20 czerwca 1967 w Honolulu) – australijska aktorka i piosenkarka urodzona w Stanach Zjednoczonych, laureatka Oscara za rolę Virginii Woolf w filmie Godziny.
  Malowany welon (ang. Painted Veil, The) – ekranizacja powieści Williama Somerseta Maughama pod tym samym tytułem. Rozgrywająca się w malowniczych plenerach Dalekiego Wschodu opowieść o namiętności i służbie, zdradzie i przebaczeniu, miłości małżeńskiej i wierze. W 1934 powstał film z Gretą Garbo znany jako Malowana zasłona.
  Zatoka serc (ang. Home and Away) – australijska opera mydlana emitowana w telewizji Seven Network od 17 stycznia 1988 roku do dnia dzisiejszego. Jest drugą najdłuższą operą mydlaną w Australii. Do dziś doczekała się ponad 5000 odcinków, zdobywając ponad 30 nagród Logie.
  Australia (Związek Australijski, Commonwealth of Australia) – państwo położone na półkuli południowej, obejmujące najmniejszy kontynent świata, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Jedyny kraj, który obejmuje cały kontynent. Siłą rzeczy nie posiada granic lądowych z żadnym państwem.
  Zbuntowana albo też Seria Niezgodna: Zbuntowana (ang.: Insurgent) – amerykański przygodowy z elementami filmu akcji i sci-fi z 2015 roku, w reżyserii Roberta Schwentke. Adaptacja drugiej części trylogii Veroniki Roth, pt. Zbuntowana (2012), kontynuacja filmu i książki Niezgodna
  Filmweb (filmweb.pl) – największy polski serwis internetowy poświęcony filmom i ludziom kina. Druga co do wielkości baza filmowa na świecie po IMDb.com (na dzień 18 października 2012 roku) zawiera informacje o 517 560 filmach, 38 727 serialach, 10 491 grach i 1 636 554 ludziach filmu). Zawiera filmy ze 187 krajów, 9 byłych, 2 kraje, które zmieniły swoją nazwę na inną i 14 części należących do innych krajów (4 nieuznawane państwa, 5 autonomii, 1 byłą autonomię i 4 terytoria zależne).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.065 sek.