• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • NBC  Podstrony: [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] [9] [10]
  Przeczytaj także...
  The Blacklist – amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez telewizję NBC. Premierę serial miał 23 września 2013 roku. Pomysłodawcą serialu jest Jon Bokenkamp. Premiera serialu Czarna Lista w Polsce już 24 października 2013 roku w AXN. NBC zamówiła 2 sezon Czarnej listy, który będzie składał się z 22 odcinków.Reverie – amerykański serial telewizyjny (dramat fantasy, thriller) wyprodukowany przez Extant Storytech, Energy Entertainment oraz Universal Television, którego twórcą jest Mickey Fisher. Serial był emitowany od 30 maja 2018 roku do 8 sierpnia 2018 roku przez NBC.
  Ramówka NBC na sezon 2016–2017[ | edytuj kod]

  15 maja 2016 roku stacja NBC ogłosiła swoją ramówkę na sezon 2016–2017.

  Seriale przewidziane na emisję w midseason: Chicago Justice, Uprowadzona, Midnight, Texas, Emerald City, The Blacklist: Redemption, Trial and Error, Great News, Bezmocni, Marlon i Shades of Blue.

  Ramówka NBC na sezon 2017–2018[ | edytuj kod]

  14 maja 2017 roku stacja NBC ogłosiła swoją ramówkę na sezon 2017–2018.

  Today (The Today Show) – magazyn telewizji śniadaniowej amerykańskiej stacji NBC, nadawany na żywo. Zadebiutował na antenie 14 stycznia 1952, będąc pierwszym tego typu programem telewizyjnym zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na świecie. Stanowił wzór dla podobnych produkcji, które wkrótce zaczęły pojawiać się w innych stacjach telewizyjnych. Jest trzecim najdłużej emitowanym amerykańskim programem telewizyjnym. Początkowo ukazywał się jedynie od poniedziałku do piątku. W 1987 rozpoczęto niedzielne emisje (obecnie jedna godzina), a w 1992 – sobotnie (dwie godziny). W 2000 czas emisji w tygodniu roboczym uległ wydłużeniu do trzech godzin. Od 2007 program trwa cztery godziny.Anno Domini – Biblii ciąg dalszy (ang. A.D.: The Bible Continues) – amerykański serial telewizyjny (biblijny, dramat historyczny) wyprodukowany przez Lightworkers Media. Twórcami serialu są Roma Downey i Mark Burnett podstawie Biblii. A.D.: The Bible Continues był emitowany od 5 kwietnia 2015 do 21 czerwca 2015 przez NBC. Serial jest kontynuacją miniserialu Biblia.

  Seriale przewidziane na emisję w midseason: Chicago Med, Poza czasem, Great News, Rise A.P. Bio, Champions, Reverie, Good Girls i Shades of Blue.

  Ramówka NBC na sezon 2018–2019[ | edytuj kod]

  13 maja 2018 roku stacja NBC ogłosiła swoją ramówkę na sezon 2018–2019.

  Seriale przewidziane na emisję w midseason:A.P. Bio, Brooklyn 9-9, Good Girls, Czarna lista, The Enemy Within, The Village, The InBetween oraz Abby’s.

  Biblioteka Narodowa (BN) – polska biblioteka narodowa w Warszawie, na Ochocie, na Polu Mokotowskim, narodowa instytucja kultury założona w 1928.Champions – amerykański serial telewizyjny (komedia) wyprodukowany przez Kaling International, Charlie Grandy Productions, 3 Arts Entertainment oraz Universal Television, którego twórcami są Charlie Grandy i Mindy Kaling. Serial był emitowany od 8 marca 2018 roku do 25 maja 2018 roku przez NBC. 29 czerwca 2018 roku, stacja NBC ogłosiła anulowanie serialu po jednym sezonie.


  Podstrony: [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] [9] [10]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Superstore – amerykański serial telewizyjny (sitcom) wyprodukowany przez The District oraz Universal Television. Twórcą serialu jest Justin Spitzer. Superstore jest emitowany od 30 listopada 2015 roku przez NBC Stacja NBC skróciła liczba odcinków pierwszego sezonu z 13 odcinków na 11. 23 lutego 2016 roku, stacja NBC zamówiła drugi sezon, który będzie składał się z 13 odcinków
  The InBetween – amerykański serial telewizyjny (dramat) wyprodukowany przez Look at My New Bag, Heyday Television oraz Universal Television, którego twórcą jest Moira Kirland. Serial był emitowany od 29 maja 2019 roku do 14 sierpnia 2019 roku przez NBC.
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Late Night with Jimmy Fallon – amerykański program telewizyjny typu talk-show prowadzony przez aktora i komika Jimmy’ego Fallona. Nadawany jest codziennie wieczorem w telewizji NBC.
  Comcast Corporation – amerykańska korporacja powstała w 1963 roku jako American Cable Systems. Obecnie jest ona największym operatorem kablowym jak też największym dostawcą usług internetowych w USA, w dochodach wyprzedzając dwukrotnie takich rywali jak Time Warner Cable czy Cox Communications (odpowiednio druga i trzecia pod względem liczby abonentów telewizji kablowej USA). Dostarcza telewizję kablową, szerokopasmowy Internet oraz wiele usług telefonicznych zarówno mieszkalnych jak i handlowych w 39 stanach USA oraz w Dystrykcie Kolumbii. Comcast ma również znaczny udział w sieci telewizyjnej i radiowej (posiada m.in. E! Entertainment Television, The Style Network, G4, Versus, Golf Channel) i sieci dystrybucji (posiadając ThePlatform).
  Powerless – amerykański serial telewizyjny (sitcom) wyprodukowany przez Ehsugadee Productions, DC Entertainment oraz Warner Bros. Television, który jest oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Serial był pierwotnie emitowany od 2 lutego 2017 roku do 20 kwietnia 2017 roku przez NBC.
  Poza czasem (ang. Timeless) – amerykański serial telewizyjny z gatunku thriller wyprodukowany przez Davis Entertainment, Kripke Enterprises, MiddKid Productions, Universal Television oraz Sony Pictures Television, którego pomysłodawcami są Eric Kripke oraz Shawn Ryan. Serial był emitowany od 3 października 2016 roku do 13 maja 2018 roku przez NBC.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.072 sek.