• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Mutazz Isa Barszim  Podstrony: [1] [2] [3] 4
  Przeczytaj także...
  Derek Drouin (ur. 6 marca 1990 w Sarnii) – kanadyjski lekkoatleta, skoczek wzwyż, brązowy medalista igrzysk olimpijskich z Londynu.Lekkoatletyka na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2011 – zawody lekkoatletyczne, które odbyły się na Estádio Olímpico João Havelange w Rio de Janeiro od 19 do 23 lipca (bieg maratoński rozegrano na ulicach miasta 17 lipca).
  Bibliografia[]
 • Mutazz Isa Barszim w bazie IAAF (ang.). [dostęp 2014-04-12].
 • Profil zawodnika w bazie tilastopaja.org (ang.) [dostęp 3 listopada 2011].


 • Podstrony: [1] [2] [3] 4  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Letnie igrzyska olimpijskie – międzynarodowe zawody sportowe organizowane co 4 lata przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Należą do największych i najbardziej popularnych zawodów sportowych na świecie. Zwycięstwo na igrzyskach olimpijskich uznawane jest przez sportowców większości dyscyplin za najbardziej prestiżowe osiągnięcie.
  4. Halowe Mistrzostwa Azji w Lekkoatletyce – halowe zawody lekkoatletyczne, które odbyły od 24 do 26 lutego 2010 w stolicy Iranu Teheranie. Najwięcej medali – 21 – wywalczyli reprezentanci gospodarzy. W zawodach wystartowało 23 reprezentacji narodowych skupionych w Azjatyckim Stowarzyszeniu Lekkoatletycznym.
  Stambuł (tur. İstanbul) – największe i najludniejsze miasto Turcji i jej centrum kulturalne, handlowe oraz finansowe. Rozciąga się od północnego wybrzeża morza Marmara po obu stronach Bosforu, cieśniny morskiej między Morzem Śródziemnym a Morzem Czarnym. Położenie zarówno w europejskiej Tracji, jak i azjatyckiej Anatolii sprawia, że Stambuł jest jedną z dwóch (obok rosyjskiego miasta Magnitogorsk) metropolii świata znajdujących się na dwóch kontynentach.
  Zhu Jianhua (chiń. upr.: 朱建华; chiń. trad.: 朱建華; pinyin: Zhū Jiànhuá; ur. 29 maja 1963 w Szanghaju), chiński lekkoatleta - skoczek wzwyż.
  18. Mistrzostwa Panarabskie w Lekkoatletyce – zawody lekkoatletyczne, które odbyły się w Ad-Dausze w Katarze między 21 a 24 maja 2013.
  56. Memoriał Janusza Kusocińskiego – mityng lekkoatletyczny, który odbył się we wtorek 8 czerwca 2010 na stadionie klubu sportowego "Orzeł" w Warszawie. Konkurs rzutu młotem kobiet poświęcony był zmarłej w 2009 Kamili Skolimowskiej. Zawody znalazły się w kalendarzu European Athletics Outdoor Premium Meetings w związku z czym należą do grona najważniejszych mityngów organizowanych w Europie pod egidę Europejskiego Stowarzyszenia Lekkoatletycznego.
  Aviva London Grand Prix 2011 – mityng lekkoatletyczny, który odbył się 5 i 6 sierpnia w Londynie. Zawody były dwunastą odsłoną prestiżowej Diamentowej Ligi.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.067 sek.