• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Mind How You Go

  Przeczytaj także...
  Wielka Brytania, Zjednoczone Królestwo (ang. United Kingdom), Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (ang. United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland) – unitarne państwo wyspiarskie położone w Europie Zachodniej. W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Walia i Szkocja położone na wyspie Wielka Brytania oraz Irlandia Północna leżąca w północnej części wyspy Irlandia. Na wyspie tej znajduje się jedyna granica lądowa Zjednoczonego Królestwa z innym państwem – Irlandią. Poza nią, Wielka Brytania otoczona jest przez Ocean Atlantycki na zachodzie i północy, Morze Północne na wschodzie, kanał La Manche na południu i Morze Irlandzkie na zachodzie.Skye lub Skye Edwards (ur. 27 maja 1974 we wschodnim Londynie jako Shirley Klarise Yonavive Edwards) - brytyjska piosenkarka, autorka tekstów.
  Morcheeba – angielski zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza pop i trip hopu. Powstał w Londynie w 1995 roku.
  .mw-parser-output table.album-studyjny td.naglowek{background:lightsteelblue!important}.mw-parser-output table.album-bootleg td.naglowek{background:lightblue!important}.mw-parser-output table.album-ep td.naglowek{background:lightsalmon!important}.mw-parser-output table.album-koncert td.naglowek,.mw-parser-output table.album-koncertowy td.naglowek,.mw-parser-output table.album-live td.naglowek{background:burlywood!important}.mw-parser-output table.album-soundtrack td.naglowek{background:gainsboro!important}.mw-parser-output table.album-demo td.naglowek,.mw-parser-output table.album-nielegal td.naglowek,.mw-parser-output table.album-mixtape td.naglowek{background:peachpuff!important}.mw-parser-output table.album-tribute td.naglowek,.mw-parser-output table.album-cover td.naglowek{background:thistle!important}.mw-parser-output table.album-kompilacja td.naglowek,.mw-parser-output table.album-split td.naglowek,.mw-parser-output table.album-remix td.naglowek{background:darkseagreen!important}.mw-parser-output table.album-wideo td.naglowek{background:lightskyblue!important}.mw-parser-output table.album-box td.naglowek{background:lightgray!important}

  Mind How You Go – solowy debiut Skye Edwards, po jej odejściu z Morcheeby.

  Pomimo ciepłego przyjęcia przez fanów album nie był hitem sprzedaży w Wielkiej Brytanii w wyniku niewystarczającej promocji krążka. Album był o wiele popularniejszy w Polsce, Francji, Włoszech i Szwajcarii.

  Lista utworów[ | edytuj kod]

  1. "Love Show" (Gary Clark, Skye) – 4:03
  2. "Stop Complaining" (Patrick Leonard, Edwards) – 3:37
  3. "Solitary" (Steve Gordon, Leonard, Edwards) – 4:55
  4. "Calling" (Gordon, Leonard, Edwards) – 5:23
  5. "What's Wrong With Me?" (Leonard, Edwards) – 3:37
  6. "No Other" (Pascal Gabriel, Gordon, Edwards) – 4:04
  7. "Tell Me About Your Day" (Leonard, Edwards) – 4:00
  8. "All the Promises" (Gordon, Leonard, Edwards) – 4:08
  9. "Powerful" (Clark, Edwards) – 4:43
  10. "Say Amen" (Gordon, Leonard, Edwards) – 4:31
  11. "Jamaica Days" (Daniel Lanois, Edwards) – 4:24

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Hal Horowitz: Mind How You Go Review (ang.). [dostęp 2010-04-04].
  2. Skye - Mind How You Go (pol.). [dostęp 2010-04-04].
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.785 sek.