• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Mateusz Piątkowski

  Przeczytaj także...
  KS Polkowice – polski klub piłkarski z siedzibą w Polkowicach. Do sezonu 2010/2011 znany jako Górnik Polkowice, jednak wraz z przejęciem Górnika przez KS Polkowice zmieniła się oficjalna nazwa i herb klubu.Stilon Gorzów Wielkopolski – polski klub piłkarski z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. Założony 1947 roku, a w 1996 roku ZKS Stilon rozwiązał sekcje piłkarską i zaczął funkcjonować jako Gorzowski Klub Piłkarski. W sezonie 2010/2011 klub występował w I lidze. Dnia 30 kwietnia rozwiązano klub, ostatni mecz GKP został przegrany z KSZO Ostrowiec 1:2, decyzja zapadła już przed meczem. Powodem były kłopoty finansowe. Po sezonie 2010/11 reaktywowany KS Stilon przejął licencję piłkarską KS Nowiny Wielkie i przystąpił do rozgrywek IV ligi lubuskiej.
  Polska, Rzeczpospolita Polska – państwo unitarne w Europie Środkowej, położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu, w dorzeczu Wisły i Odry. Powierzchnia administracyjna Polski wynosi 312 679 km², co daje jej 70. miejsce na świecie i dziewiąte w Europie. Zamieszkana przez ponad 38,5 miliona ludzi, zajmuje pod względem liczby ludności 34. miejsce na świecie, a szóste w Unii Europejskiej.

  Mateusz Piątkowski (ur. 22 listopada 1984 w Bielawie) – polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w cypryjskim klubie APOEL. W trakcie swojej kariery grał także w takich zespołach, jak Polar Wrocław, Gawin Królewska Wola, GKP Gorzów Wielkopolski, Górnik Polkowice, Dolcan Ząbki oraz Jagiellonia Białystok.

  Jagiellonia Białystok – polski klub sportowy z siedzibą w Białymstoku rozgrywający swoje mecze na Stadionie Miejskim, najbardziej utytułowany i najsłynniejszy klub piłkarski w północno-wschodniej Polsce.Bielawa (niem. Langenbielau) – miasto i gmina w województwie dolnośląskim, w powiecie dzierżoniowskim. Bielawa położona jest na Przedgórzu Sudeckim, u podnóża Gór Sowich. Rozciąga się na długości 12 km wzdłuż potoku Bielawica (niem. Biele), na wysokości 280–345 m n.p.m. Historycznie leży na Dolnym Śląsku.

  W sezonie 2015/2016 z APOEL-em został mistrzem Cypru.

  Piłka nożna (ang. football, amer. soccer) – gra zespołowa. Fani piłki nożnej twierdzą, że jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie.APOEL FC (gr. ΑΠΟΕΛ; Aθλητικός Ποδοσφαιρικός Όμιλος Eλλήνων Λευκωσίας) – cypryjski klub piłkarski, grający w Nikozji.

  Linki zewnętrzne[]

 • Mateusz Piątkowski w bazie 90minut.pl
 • Mateusz Piątkowski w bazie Transfermarkt
 • Napastnik – zawodnik w piłce nożnej, który gra na pozycji najbliższej do przeciwnej bramki i dlatego w drużynie głównie to on jest odpowiedzialny za zdobywanie bramek.Młodzieżowy Klub Sportowy Polar Wrocław (dawniej: Zakładowy Klub Sportowy Polar Wrocław) powstał we Wrocławiu w 1945 r. Klub przez wiele lat był związany z pobliskimi zakładami Polar S.A.. Stadion znajduje się we wrocławskiej dzielnicy Zakrzów. Dwukrotnie, w sezonach 1999/2000 i 2001/2002, zajął 9. miejsce w II lidze. Ponadto dotarł do 1/4 finału Pucharu Polski 2002/2003.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  90minut.pl – polski internetowy portal piłkarski uruchomiony 1 stycznia 2003 roku. Od listopada 2002 jest oficjalnym oddziałem RSSSF w Polsce.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.03 sek.