Martina Ernst

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
.mw-parser-output .infobox td>.kariera td{padding:2px}.mw-parser-output .kariera td:nth-child(1){min-width:61px}.mw-parser-output .kariera td:nth-child(2){width:100%}.mw-parser-output .kariera td:nth-child(3){text-align:right}.mw-parser-output .kariera td:nth-child(4){text-align:right}

Martina Ernst (1 lipca 1983 w Ticino) – szwajcarska wioślarka.

Szwajcaria, Konfederacja Szwajcarska (Confoederatio Helvetica, Schweiz, Schweizerische Eidgenossenschaft) – państwo federacyjne w Europie Zachodniej. Jest jednym z niewielu państw, w których obowiązuje demokracja bezpośrednia. Szwajcaria od kongresu wiedeńskiego w 1815 roku jest państwem neutralnym. Do Organizacji Narodów Zjednoczonych przystąpiła dopiero 10 września 2002 po przegłosowaniu tej decyzji w referendum minimalną większością 52% głosów.Montemor-o-Velho – miejscowość w Portugalii, leżąca w dystrykcie Coimbra, w regionie Centrum w podregionie Baixo Mondego.

Osiągnięcia[ | edytuj kod]

  • Mistrzostwa Świata Juniorów – Duisburg 2001 – jedynka – 6. miejsce.
  • Mistrzostwa EuropyMontemor-o-Velho 2010czwórka podwójna – 3. miejsce.
  • Przypisy[ | edytuj kod]

    1. Copyright WorldRowing.com: WorldRowing.com (ang.). [dostęp 27 października 2010].
    70. Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie 2010 – zostały rozegrane między 10 września a 12 września w Montemor-o-Velho w Portugalii.Duisburg – miasto na prawach powiatu położone w zachodniej części Niemiec, w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, w rejencji Düsseldorf, w Zagłębiu Ruhry (Ruhrgebiet). Miasto leży nad Renem i jest dużym ośrodkiem przemysłowym.
    Reklama