• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Mark Chavez

  Przeczytaj także...
  Bakersfield – miasto w zachodniej części Stanów Zjednoczonych, w Kalifornii, w hrabstwie Kern, około 180 km na północny zachód od Los Angeles. Z tego miasta wywodzi sie znany zespół Korn.Narkotyk – potoczna nazwa niektórych substancji odurzających działających na ośrodkowy układ nerwowy. Ze względu na poglądy społeczne, różnice kulturowe, stany prawne itp. nie ma jednoznacznej definicji słowa narkotyk. Narkotykami nazywa się:
  Jonathan Houseman Davis (ur. 18 stycznia 1971 w Bakersfield, Kalifornia) - wokalista amerykańskiego zespołu numetalowego Korn. W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 16. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader.

  Mark Anthony Chavez II pseud. "Marky" (ur. 15 listopada 1978 w Bakersfield) – amerykański piosenkarz meksykańskiego pochodzenia, przyrodni brat Jonathana Davisa, wokalisty grupy Korn. Twórca zespołów Adema i Midnight Panic (były wokalista). Niegdyś uzależniony od alkoholu i narkotyków. Z zawodu nauczyciel. Jest żonaty, ma syna Marka Anthoniego Chaveza III.

  Napój alkoholowy – napój zawierający etanol. Napoje alkoholowe dzielone są na piwa, wina oraz alkohole spirytusowe. Spożywanie napojów alkoholowych jest legalne w większości krajów a ponad 100 państw posiada przepisy regulujące ich produkcję, sprzedaż i spożywanie. W Polsce, według definicji ustawowej napój alkoholowy to każdy produkt przeznaczony do spożycia zawierający więcej niż 0,5% alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego.Midnight Panic – amerykańska grupa muzyczna grająca rocka. Powstała 2005 roku w Bakersfield w stanie Kalifornia z inicjatywy znanego z występów w grupie Adema wokalisty Mark Anthony Chavez.
  Adema – amerykańska grupa numetalowa pochodząca z Bakersfield. Z tej miejscowości wywodzą się również takie zespoły jak Korn, Orgy czy Videodrone.Korn (pisownia stylizowana: KoЯn) – amerykańska grupa muzyczna wykonująca nu metal. Powstała w 1993 roku w Bakersfield w stanie Kalifornia po rozwiązaniu formacji L.A.P.D.. Według danych z 2009 roku zespół sprzedał 16 mln płyt w Stanach Zjednoczonych oraz 32 mln na całym świecie. Grupa sześciokrotnie nominowana do nagrody amerykańskiego przemysłu fonograficznego Grammy została nagrodzona dwukrotnie. W 1999 roku za utwór "Freak on a Leash" i w 2002 roku za kompozycję "Here to Stay".  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.033 sek.