• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Marcin Mroziński  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  „Rodzina jak z nut” to tytuł programu telewizyjnego emitowanego wiosną i latem 2007 roku przez TVP1, widowiska muzycznego, którego celem jest wybranie najbardziej umuzykalnionej rodziny w Polsce. W każdym odcinku występują dwie rodziny. Uczestnicy śpiewają, prezentują przygotowane wcześniej występy. Odcinek składa się z pięciu rund. Prowadzącym jest Robert Rozmus. Jurorami byli Maria Szabłowska, Justyna Steczkowska i Jarosław Kret. Głosy mogą oddawać również telewidzowie, wysyłając SMS-y. Utwory muzyczne do poszczególnych odcinków wybierał znany dziennikarz Marek Sierocki. Zwycięzcami jedynej do tej pory edycji była rodzina Bondarenków z Człuchowa.Och-teatr - prywatny teatr dramatyczny w Warszawie założony w 2010 roku przez Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury. Siedziba teatru mieści się przy ul. Grójeckiej 65 w dawnym budynku kina Ochota.

  Marcin Mroziński, znany aktualnie jako Martin Fitch (ur. 26 września 1985 w Inowrocławiu) – polski aktor teatralny, piosenkarz i prezenter telewizyjny, reprezentant Polski w 55. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2010 roku.

  Spis treści

 • 1 Dzieciństwo i edukacja
 • 2 Kariera
 • 3 Filmografia
 • 4 Dubbing
 • 5 Przypisy
 • 6 Linki zewnętrzne
 • Księżniczka z Krainy Słoni (ang. The Elephant Princess, 2008-2011) – australijski serial młodzieżowy, który emitowany jest na kanale Nickelodeon Polska od 22 listopada 2009 roku. Serial wyprodukowany jest przez Jonathan M. Shiff Productions. Drugi sezon serialu jest nadawany od 6 lutego 2011 roku w Kanadzie. Dnia 11 marca 2012 roku seria 2 została puszczona przez kanał TV Puls pod nazwą Księżniczka dwóch światów powraca.Les Misérables – musical Claude-Michela Schönberga powstały na podstawie powieści Wiktora Hugo Nędznicy. Musical składa się z dwóch aktów (z prologiem oraz epilogiem), trwa ok. 3 godzin.


  Podstrony: 1 [2] [3] [4]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Grease – musical z 1972 roku autorstwa Jima Jacobsa oraz Warrena Caseya. Na podstawie tego musicalu powstał w 1978 roku głośny film w reżyserii Randala Kleisera o tym samym tytule.
  TVN Turbo – kanał kierowany do mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów, dokumentalne oraz erotyczne. Konkurentem dla stacji jest kanał Polsat Play.
  TVP Polonia (Telewizja Polonia, TV Polonia, TVPolonia) – polski, satelitarny kanał Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. TVP Polonia rozpoczął regularną emisję od 31 marca 1993 roku, choć wcześniej, od 24 października 1992 roku, nadawana była emisja próbna programu.
  Piosenka dla Europy 2008 – polskie preselekcje do 53. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbył się w Belgrade Arena w Belgradzie (Serbia). Finał eliminacji odbył się 23 lutego 2008 roku w Studiu 5 w siedzibie TVP przy ul. Woronicza 17 w Warszawie, a wygrała je Isis Gee z utworem „For Life”.
  Szansa na sukces – teleturniej muzyczny typu talent show, emitowany w TVP2 od 14 listopada 1993 do 29 kwietnia 2012 w niedziele o godzinie 15.00. Twórcą programu była Elżbieta Skrętkowska, prowadził go Wojciech Mann.
  Dom na wielkim drzewie (ang. It’s a Big Big World, 2006) – amerykański serial animowany. Od 1 kwietnia 2009 który jest emitowany w Polsce na kanale MiniMini. Seria stworzona przez Mitchella Kriegmana twórcę m.in. „Niedźwiedzia w dużym niebieskim domu”.
  Idol – program o formule talent show nadawany w telewizji Polsat, na licencji brytyjskiej sieci ITV, wyemitowany od 6 stycznia 2002 do 11 czerwca 2005 i powtarzany w TV 4.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.057 sek.