• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Magdalena Komorowska

  Przeczytaj także...
  Polacy – naród zamieszkujący głównie obszar Rzeczypospolitej Polskiej i będący jej głównym składnikiem ludnościowym, a poza granicami Polski tworzący Polonię.Marcin Janos Krawczyk (ur. 26 października 1978 w Tomaszowie Lubelskim) – polski aktor telewizyjny teatralny i filmowy, także scenarzysta i reżyser.
  Conrado Moreno (ur. 22 listopada 1981 w Madrycie) – konferansjer, uczestnik programów Europa da się lubić, Taniec z gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie oraz jeden z prowadzących Studio Lotto w TVP Info.

  Magdalena Komorowskapolska łyżwiarka

  Magda Komorowska związana jest z łyżwiarstwem od czwartego roku życia. Początkowo związana była z klubem sportowym „Społem” w Łodzi. Zaczynała jako solistka. W latach 1993–1995 trzykrotnie zdobyła brązowy medal w kategorii solistek. Wielokrotnie reprezentowała Polskę na zawodach i mistrzostwach międzynarodowych, między innymi w Lillehamer, Helsinkach, Budapeszcie, Pjongjangu.

  Gwiazdy tańczą na lodzie – program rozrywkowy nadawany przez stację TVP 2 od 28 września 2007 roku do 12 grudnia 2008.Łyżwiarz to osoba poruszająca się na łyżwach po tafli lodu, zwanej lodowiskiem, bądź osoba uprawiająca łyżwiarstwo. Łyżwiarz porusza się tak samo jak wrotkarz, a jedyną różnicą w sposobie jazdy jest specjalne obuwie, jak i powierzchnia po której się porusza. Ze względu na różne dziedziny łyżwiarstwa, wśród łyżwiarzy zawodowych można wyróżnić m.in. łyżwiarzy figurowych wraz z tanecznymi i synchronicznymi, wyścigowych oraz hokeistów

  Od 12 lat jeździ w rewii Holiday on Ice. Wraz z Radkiem Dostálem, partnerem zarówno na lodowisku, jak i w życiu prywatnym, są wiodącą parą rewii. Wystąpili w takich pokazach jak: Evolution (1996–1999), Colours of Dance (1999–2003), Hollywood (2003–2006), Mystery (2006–2008).

  Brała udział w holenderskiej i polskiej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie. W polskiej odsłonie programu jej partnerami byli aktor Marcin Krawczyk (2. miejsce) i konferansjer Conrado Moreno (10. miejsce).
  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.684 sek.