• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Logic  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Nowela (wł. „novella” – nowość) – krótki utwór literacki, pisany prozą, charakteryzujący się wyraźnie zarysowaną i sprawnie skrojoną akcją główną, mocno udramatyzowaną, która zmierza do punktu kulminacyjnego. Fabuła noweli jest zazwyczaj jednowątkowa, pozbawiona epizodów, rozbudowanych opisów przyrody oraz szczegółowej charakterystyki postaci. Jest to jedna z odmian epiki. Jej treść dotyczy pewnego zdarzenia, opartego na wyrazistym motywie, z pozoru nieistotnym (np. kamizelka, sokół), ale często nabierającym znaczeń symbolicznych. Niemiecki pisarz Paul Heyse określił ów motyw mianem „sokoła”. Stworzył on tzw. teorię sokoła, opartą na wnikliwej analizie noweli Giovanniego Boccaccia pt. „Sokół”.James Thomas "Jimmy" Fallon Jr. (ur. 19 września 1974 w Nowym Jorku) – amerykański aktor, komik, piosenkarz, muzyk i gospodarz programów telewizyjnych.

  Logic, właściwie Sir Robert Bryson Hall II (ur. 22 stycznia 1990 r. w Rockville) – amerykański raper, producent muzyczny i autor tekstów oraz piosenkarz.

  Życiorys[ | edytuj kod]

  1990-2005: Dzieciństwo[ | edytuj kod]

  Sir Robert Bryson Hall II urodził się 22 stycznia 1990 w Rockville w stanie Maryland. Jego ojciec, Robert Bryson Hall, jest Afroamerykaninem z Maryland, a matka jest Amerykanką. Logic spędził większość swojej młodości w dzielnicy West Deer Park w Gaithersburg w tym stanie. Jego ojciec był uzależniony od kokainy, a matka cierpiała na alkoholizm. Mimo, że jego ojciec początkowo nie interesował się synem, Logic był w stanie nawiązać z nim kontakt ze względu na jego rosnącą karierę rapową. W dzieciństwie, Logic był świadkiem, jak jego bracia produkują i rozprowadzają kokainę do „uzależnionych w całym bloku”, w tym do jego ojca. Logic twierdzi, że dokładnie wie, jak wytwarzać kokainę po tym jak to zobaczył. Uczęszczał do gimnazjum w Gaithersburg, jednak go nie ukończył i wkrótce został wydalony po tym, jak zaczął opuszczać zajęcia w dziesiątej klasie. Logic skomentował wyrzucenie ze szkoły, stwierdzając: „Zacząłem źle się zachowywać i nie zdałem każdej kolejnej klasy, oprócz angielskiego, więc wyrzucili mnie ze szkoły.

  Tyler, The Creator, właściwie Tyler Gregory Okonma (ur. 6 marca 1991 r.) - amerykański raper, aktor i projektant mody pochodzący z Kalifornii. Jeden z założycieli grupy muzycznej Odd Future.Netflix NASDAQ: NFLX - największa wypożyczalnia filmów DVD na świecie, oferująca za stałą opłatą wypożyczanie filmów poprzez media strumieniowe oraz za pośrednictwem poczty na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii i Irlandii.


  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Warto wiedzieć że... beta

  Billboard 200 – zestawienie, przedstawiające 200 najlepiej sprzedających się albumów studyjnych i EP w Stanach Zjednoczonych. Lista publikowana jest każdego tygodnia w magazynie muzycznym Billboard i zazwycznaj stanowi wyznacznik popularności poszczególnych wykonawców w oparciu o pozycje, na których się aktualnie znajdują.
  Wiz Khalifa, właściwie Cameron Jibril Thomaz (ur. 8 września 1987 w Minot w Dakocie Północnej) – amerykański raper.
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Twitter – darmowy serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania umożliwiającą użytkownikom wysyłanie oraz odczytywanie tak zwanych tweetów. Tweet to krótka, nieprzekraczająca 140 znaków wiadomość tekstowa wyświetlana na stronie użytkownika oraz dostarczana pozostałym użytkownikom, którzy obserwują dany profil. Serwis umożliwia również tagowanie (znak # przed słowem stanowiącym treść wpisu czyni je tagiem) oraz odpowiadanie użytkownikom (@nazwa_użytkownika: odpowiedź). Użytkownicy mogą dodawać krótkie wiadomości do swojego profilu z poziomu strony głównej serwisu, wysyłając SMS-y lub korzystając z zewnętrznych aplikacji.
  Herbert Anthony Stevens IV (ur. 23 lutego 1987 w Carson w Kalifornii), znany jako Ab-Soul – amerykański raper, związany z wytwórniami Top Dawg Entertainment i Interscope Records. Jest członkiem hip-hopowej grupy Black Hippy, do której należą również Kendrick Lamar, Jay Rock i Schoolboy Q. Do tej pory wydał dwa solowe albumy studyjne: Longterm Mentality i Control System.
  Raper, MC – muzyk wykonujący muzykę rap. Muzyka ta jest elementem kultury hip-hop. Pierwsi raperzy zaczęli pojawiać się już w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku, USA. Pionierem gatunku jest DJ pochodzący z Jamajki Clive Campbell znany też jako Kool Herc.
  Keith Cozart, znany pod pseudonimem Chief Keef (ur. 15 sierpnia 1995 w Chicago) – amerykański raper i producent muzyczny.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.896 sek.