• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Like I Love You

  Przeczytaj także...
  Justified – debiutancki album Justina Timberlake’a. Album został wydany 5 listopada 2002 roku. Jest utrzymany w gatunkach muzycznych Pop oraz R&B.Duet – kompozycja przeznaczona dla dwóch śpiewaków lub utwór muzyczny na dwa głosy wokalne, będący samodzielnym dziełem lub częścią jednej z wielkich form muzycznych: opery, operetki, kantaty, oratorium. Duety wokalne często mają charakter pedagogiczny, wówczas występują pod łacińską nazwą bicinium.
  UK Singles Chart – notowania opracowywane przez The Official Charts Company, w oparciu o aktualną sytuację na brytyjskim rynku muzycznym. Obejmują one okres od niedzieli (godz. 0:01) do soboty (północ) każdego tygodnia, a sporządzone na podstawie otrzymanych danych listy drukowane są w magazynie Music Week oraz publikowane w Internecie na stronie internetowej radia BBC Radio 1. Dane dotyczące sprzedaży poszczególnych singli czy albumów pochodzą ze współpracy z ok. 6,500 sklepów oraz części internetowych stron, oferujących muzykę cyfrowo. W przeciwieństwie do amerykańskich zestawień statystyki radiowe i telewizyjne nie są brane pod uwagę przy tworzeniu notowań.

  Like I Love Youdebiutancki singel Justina Timberlake’a promujący jego pierwszy album studyjny Justified. Powstały przy współudziale hip-hopowego duetu Clipse i we współpracy z formacją The Neptunes, został wydany w 2002.

  Dotarł do 11. miejsca notowania Billboard Hot 100, z większym sukcesem spotkał się w krajach Europy – na UK Singles Chart uplasował się na miejscu drugim, a także objął pozycje w pierwszych dziesiątkach list przebojów duńskich, holenderskich, irlandzkich i belgijskich.

  W 2003 był nominowany do nagrody Grammy w kategorii najlepsza współpraca raperska.

  Belgia, Królestwo Belgii (Koninkrijk België, Royaume de Belgique, Königreich Belgien) – państwo federacyjne w zachodniej Europie w południowych Niderlandach. Belgia jest członkiem Unii Europejskiej (UE), ONZ oraz NATO.Hip-hop – miejska kultura i gatunek muzyczny, powstały w afroamerykańskich społecznościach w Nowym Jorku w latach siedemdziesiątych XX wieku.

  Formaty płyt[ | edytuj kod]

 • Europejskie wydanie CD maxi-single
  1. „Like I Love You” [Album Version] – 4:47
  2. „Like I Love You” [Instrumental] – 4:47
  3. „Like I Love You” [Extended Club Mix] – 5:37
 • Brytyjskie wydanie CD z remiksami
  1. „Like I Love You” [Album Version] – 4:46
  2. „Like I Love You” [Instrumental] – 4:46
  3. „Like I Love You” [Extended Club Mix I] – 5:39
  4. „Like I Love You” [Extended Club Mix II] – 7:08
 • The Club Mixes Promo
  1. „Like I Love You” [Basement Jaxx Vocal Mix] – 6:04
  2. „Like I Love You” [Deep Dish Zigzag Remix] – 9:40
  3. „Like I Love You” [Deep Dish Zigzag Dub] – 8:32
  4. „Like I Love You” [Jaxx Acid Dub] – 6:09
 • Amerykańskie wydanie Maxi-CD
  1. „Like I Love You” – 4:46
  2. „Like I Love You” [Deep Dish Zigzag Remix] – 9:38
  3. „Like I Love You” [Deep Dish Zigzag Dub] – 8:51
  4. „Like I Love You” [Basement Jaxx Vocal Remix] – 6:05
  5. „Like I Love You” [Basement Jaxx Acid Dubb] – 6:10
  6. „Like I Love You” [Extended Club Mix I] – 5:40
  7. „Like I Love You” [Extended Club Mix II] – 7:10
  8. „Like I Love You” [Deep Dish Zigzag Remix Radio Mix] – 4:30
  9. „Like I Love You” [Basement Jaxx Vocal Mix Radio Mix] – 4:30
  10. „Like I Love You” [Instrumental] – 4:46

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Justin Timberlake - Like I Love You (The Club Mixes) (Vinyl) at Discogs, www.discogs.com [dostęp 2017-11-24] (ang.).
  2. Justin Timberlake - Like I Love You (The Club Remixes) (CD) at Discogs, www.discogs.com [dostęp 2017-11-24] (ang.).

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Okładka

 • Album – wydawnictwo muzyczne zawierające nagrania muzyczne na płycie długogrającej longplay (LP) lub dysku kompaktowym (CD).Europa – część świata (określana zwykle tradycyjnym, acz nieścisłym mianem kontynentu), leżąca na półkuli północnej, na pograniczu półkuli wschodniej i zachodniej, stanowiąca wraz z Azją kontynent Eurazję.
  Warto wiedzieć że... beta

  Clipse - grupa muzyczna wykonująca hip-hop pochodząca z Virginia Beach w stanie Wirginia. Duet tworzą bracia: Malice (urodzony jako Gene Thornton w 1973) i Pusha T (urodzony jako Terrence Thornton w 1977). Zespół znany jest z współpracy z duetem producenckim The Neptunes.
  Lista przebojów, synonim: top (ang. charts) – pojęcie związane z tzw. popkulturą to zestawienie najbardziej popularnych spraw, rzeczy, utworów w danym okresie.
  Nagrody Grammy (ang. Grammy Award) − przyznawane corocznie przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, honorują wyróżniające się osiągnięcia w muzyce. Ceremonie rozdania nagród uświetniają występy cenionych artystów, zaś sama Grammy uważana jest poniekąd za muzycznego Oscara.
  DaniaKrólestwo Danii (duń. Kongeriget Danmark) – państwo położone w Europie Północnej (Skandynawia), najmniejsze z państw nordyckich. W jej skład wchodzą też formalnie Grenlandia oraz Wyspy Owcze, które posiadając szeroką autonomię tworzą z kontynentalną Danią Wspólnotowe Królestwo Danii (Rigsfællesskabet). Dania graniczy od południa z Niemcami, zaś przez cieśninę Sund sąsiaduje ze Szwecją.
  The Neptunes – amerykański duet producencki, w którego skład wchodzą Pharrell Williams oraz Chad Hugo. Powstał w 1994 roku w Virginia Beach. Słyną z nowatorskich pomysłów i oryginalnego, minimalistycznego brzmienia. Grupa zajmuje się produkcją podkładów muzycznych dla różnych muzyków. Są to m.in. Jay-Z, Busta Rhymes, Snoop Dogg, Justin Timberlake, Kelis czy Britney Spears.
  Justin Randall Timberlake (ur. 31 stycznia 1981 w Memphis) – amerykański piosenkarz, autor tekstów, aktor, tancerz i producent muzyczny.
  Singel (SP, singiel) – w muzyce krótkie wydawnictwo zawierające jeden lub więcej utworów zazwyczaj zapowiadające i promujące album, z którego pochodzi tytułowy utwór na singlu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 1.199 sek.