• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Let's Hurt Tonight


  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Przeczytaj także...
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.Oh My My – czwarty album studyjny amerykańskiego zespołu pop-rockowego OneRepublic, który zostanie wydany 7 października 2016 roku. Pierwszym singlem promującym album jest utwór „Wherever I Go“, wydany 13 maja 2016 roku. Kolejny singel, „Kids“ wydano 12 sierpnia 2016 roku.
  The Voice – to konkurs śpiewu. Oparty jest na holenderskim The Voice of Holland, który pierwotnie stworzył John de Mol. Wiele krajów na świecie zapożyczyło ten format i zostaje nadawany od 2011 roku na całym świecie. Jest głównym konkurentem Idola i X Factor.

  „Let's Hurt Tonight” – singel amerykańskiego zespołu OneRepublic. Utwór został wydany 9 stycznia 2017 roku jako trzeci singel promujący czwarty album zespołu, Oh My My. Piosenka promowała film Ukryte piękno.

  Lista utworów[ | edytuj kod]

  Digital download

 • „Let's Hurt Tonight” – 3:14
 • „Let's Hurt Tonight” (wersja z filmu Ukryte piękno) – 3:29
 • Teledysk i promocja utworu[ | edytuj kod]

  6 listopada zespół wykonał utwór podczas gali MTV Europe Music Awards, natomiast 6 grudnia w programie The Voice. Tego samego dnia premierę miał teledysk do utworu zawierający sceny z filmu Ukryte piękno. Teledysk został nakręcony w Nowym Jorku, a reżyserią klipu zajął się David Frankel. 16 lutego 2017 roku zaprezentowano oficjalny teledysk do utworu, bez scen z filmu.

  OneRepublic – amerykański zespół pop-rockowy założony w Kolorado. Od lata 2006 roku, byli stale określani jako top wykonawcy na MySpace dzięki szerokiej działalności w środowisku internetowym. Zespół powstał w Colorado Springs z inicjatywy Ryana Teddera autora tekstów i producenta oraz jego licealnego kolegi Zacha Filkinsa. Obecnie grupa przeniosła się do Los Angeles. Po krótkim okresie w Columbia Records, grupa zmieniła wytwórnię na Interscope Records/Mosley Music Group i skończyła pracę nad debiutanckim albumem, którego producentem jest Greg Wells (Deftones, Mika, Pink). Krążek pt. "Dreaming out loud" został wydany pod koniec 2007 roku. Główny wokalista OneRepublic, Ryan Tedder, jest też autorem tekstów i producentem innych R&B, popowych i rockowych inwestycji. W zamian za współpracę z jego zespołem OneRepublic napisał i sponsorował singel Jennifer Lopez "Do it Well", napisał i sponsorował nowy singel Natashy Bedingfield "Love like This" (z Seanem Kingstonem), napisał i sponsorował pierwszy międzynarodowy singel Leony Lewis "Bleeding Love" oraz napisał tekst piosenki "He said She said" dla gwiazdy High School Musical Ashley Tisdale. Współpracował też z Paulem Oakenfoldem, Baby Bashem, i Chrisem Cornellem.MTV Europe Music Awards 2016 – dwudziesta trzecia gala wręczenia nagród MTV Europe Music Awards. Odbyła się ona 6 listopada 2016 w hali widowiskowo-sportowej Ahoy Rotterdam w Rotterdam. Po raz trzeci impreza odbyła się w Holandii i po raz drugi gospodarzem było miasto Rotterdam. Nagrody były przyznawane w tym samym miejscu podczas MTV Europe Music Awards 1997.

  Najwyższe pozycje na listach[ | edytuj kod]

  Certyfikaty[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.706 sek.