• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Kids  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  M83 − projekt muzyczny Anthony`ego Gonzaleza, założony w Antibes we Francji w 2001 roku. Do 2005 roku projekt współtworzył Nicolas Fromageau. Muzyka M83 to połączenie elektroniki z muzyką rockową. Podczas występów scenicznych obok Gonzaleza występują również muzycy grający muzykę na żywo.Oh My My – czwarty album studyjny amerykańskiego zespołu pop-rockowego OneRepublic, który zostanie wydany 7 października 2016 roku. Pierwszym singlem promującym album jest utwór „Wherever I Go“, wydany 13 maja 2016 roku. Kolejny singel, „Kids“ wydano 12 sierpnia 2016 roku.

  „Kids” – singel amerykańskiego zespołu OneRepublic. Utwór został wydany 12 sierpnia 2016 roku jako drugi singel zapowiadający nadchodzący czwarty album zespołu, Oh My My.

  Informacje o utworze[ | edytuj kod]

  „Kids” to utwór będący mieszanką pop-rocka i electropopu. Wokalista zespołu i współtwórca utworu, Ryan Tedder w wywiadzie dla Entertainment Weekly powiedział, że inspiracją dla piosenki była muzyka synth pop w stylu M83. Tedder przyznał także, że tekst utworu opowiada o nim i jego przyjaciółce, gdy byli nastolatkami.

  Pomnik Rewolucji (hiszp. Monumento a la Revolución) – monument w Meksyku upamiętniający rewolucję meksykańską. W filarach pomnika mieszczą się mauzolea. Został odsłonięty w 1938. W 1970 z powodu złego stanu technicznego jedynej windy obiekt został zamknięty do zwiedzania. Ponownie został oddany do użytku w 2010.Vevo (zapis stylizowany vevo, dawniej VEVO) – serwis internetowy publikujący początkowo tylko teledyski międzynarodowych wytwórni muzycznych: Universal Music Group, Sony Music Entertainment i EMI, rozpoczął współpracę także z niezależnymi wytwórniami tj. Virgin Records, Hollywood Records, Empire Distribution, INgrooves Fontana oraz wieloma innymi lokalnymi wytwórniami. Powstało 8 grudnia 2009 r. na mocy porozumienia między Google i Universal Music Group (miało ono zakończyć problemy finansowe z licencjonowaniem muzyki na YouTube). Jeszcze w tym samym miesiącu platforma stała się numerem jeden w Stanach Zjednoczonych wśród najczęściej odwiedzanych muzycznych stron internetowych i trzyma tę pozycję niezmiennie do dziś. VEVO opiera się na technologii dostarczanej przez YouTube, stając się jednocześnie ich największym partnerem.


  Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  Synth pop (lub synthpop, znany też jako electropop lub technopop) – odmiana muzyki popularnej, charakteryzująca się szerokim wykorzystaniem syntezatorów, automatów perkusyjnych oraz rozmaitych efektów elektronicznych. Cechą charakterystyczną, tak samo jak w innych odmianach muzyki popularnej jest melodyjność oraz często tematyka miłosna przejawiająca się w tekstach.
  Meksyk (hiszp. Ciudad de México) – stolica Meksyku, położona na wyżynie leżącej w środkowej części kraju. Zajmuje powierzchnię 1479 km². Populacja miasta wynosi 8 720 916 mieszkańców, natomiast obszar metropolitarny zamieszkuje 19 231 829 osób (2005 r.). Szacuje się, że całe megalopolis liczy ok. 22–25 mln mieszkańców i jest uznawana za trzecią po Tokio i Seulu aglomerację miejską świata. Region miasta odznacza się także jednym z największych i najszybszych przyrostów liczby ludności.
  Live Lounge - segment brytyjskiej stacji radiowej BBC Radio 1. Jego prowadzącym jest Fearne Cotton, a sam program składa się z występów znanych artystów, którzy zazwyczaj wykonują akustycznie jedną piosenkę z własnego repertuaru oraz jeden cover. Live Lounge to w rzeczywistości nazwa pomieszczenia w studiach Radio 1, z którego nadawana jest część koncertów. Jednak z powodu względnie małej powierzchni wielu muzyków nagrywa swoje występy w studiach BBC, Maida Vale Studios.
  Entertainment Weekly (czasem skracany do EW) to amerykański magazyn wydawany przez główną filię medialną Time Inc. w Stanach Zjednoczonych od 1990 roku.
  „Counting Stars” – singel amerykańskiego zespołu pop-rockowego OneRepublic z ich trzeciego albumu studyjnego, Native. Utwór został wydany jako trzeci singel z albumu. Autorem tekstu piosenki jest Ryan Tedder, zaś producentami są Tedder oraz Noel Zancanella.
  „What a Wonderful World” – singel Louisa Armstronga z albumu o tym samym tytule wydany w październiku 1967 roku. Piosenka została napisana przez Boba Thiele i George’a Davida Weissa. Stanowić miała swoiste lekarstwo na rasizm i napiętą sytuację polityczną w Stanach Zjednoczonych. Piosenka opiewa piękno codziennego życia. Piosenka osiągnęła pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów UK Singles Chart.
  Louis Daniel Armstrong (pseudonim artystyczny Satchmo lub Pops) (ur. 4 sierpnia 1901 w Nowym Orleanie, zm. 6 lipca 1971 w Nowym Jorku) – amerykański trębacz i wokalista jazzowy. Wyróżniał się stylem gry na trąbce i wokalistyką jazzową, do której wprowadził śpiew scatem.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.732 sek.