• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Karolina Korwin Piotrowska  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Wojciech Birek (ur. 17 października 1961 w Rzeszowie) – polski twórca, krytyk oraz tłumacz z języka francuskiego komiksów, a także nauczyciel akademicki.Plejada.pl – polski serwis celebrycki należący do Grupy Onet, od 2012 kontrolowany przez niemiecko-szwajcarski koncern Ringier Axel Springer Polska.
  Galeria
  J. Szelc i K. Korwin Piotrowska, Festiwal Góry Literatury, 2018
  M. Lankosz, K. Korwin Piotrowska, W. Birek Festiwal Góry Literatury, 2018
  K. Korwin Piotrowska, Festiwalu Góry Literatury, 2017

  Karolina Korwin Piotrowska (ur. 13 stycznia 1971 w Warszawie) – polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, felietonistka.

  Donald Franciszek Tusk (ur. 22 kwietnia 1957 w Gdańsku) – polski polityk, od 2007 prezes Rady Ministrów, w 2014 nominowany do objęcia stanowiska przewodniczącego Rady Europejskiej (od 1 grudnia 2014).Radio – dziedzina techniki zajmująca się przekazywaniem informacji na odległość za pomocą fal elektromagnetycznych.

  Wczesne lata[ | edytuj kod]

  Jej cioteczną prababką była pisarka Gabriela Zapolska, a dziadkiem Jan Piotrowski, współzałożyciel i dziennikarz Polskiego Radia.

  Ojciec, fotograf Stanisław Sommer, był żołnierzem „Kompanii Warszawskiej”, za co został odznaczony orderem Virtuti Militari, a także walczył w Powstaniu warszawskim. Matka z wykształcenia była plastyczką. Rodzice rozwiedli się, kiedy Karolina była dzieckiem.

  Prószyński i S-ka to polskie wydawnictwo prasowe i książkowe, działające w latach 1990-2008, oraz nazwa handlowa, pod którą od początku 2009 ukazują się książki wydawane przez wydawnictwo Prószyński Media.Agnieszka Woźniak-Starak, z domu Szulim, po pierwszym mężu Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.

  Ukończyła historię sztuki, broniąc pracę magisterską w 1994 na Uniwersytecie Warszawskim.

  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Warto wiedzieć że... beta

  Powstanie warszawskie (1 sierpnia – 3 października 1944) – wystąpienie zbrojne przeciwko okupującym Warszawę wojskom niemieckim, zorganizowane przez Armię Krajową w ramach akcji „Burza”, połączone z ujawnieniem się i oficjalną działalnością najwyższych struktur Polskiego Państwa Podziemnego.
  Gazeta.pl – jeden z największych polskich portali internetowych, w jego skład wchodzą serwisy tematyczne m.in. Wiadomości, Gospodarka, Edukacja, Gry, Kobieta, eDziecko.pl, a także serwisy lokalne największych polskich miast (np.: Krakow.Gazeta.pl, Warszawa.Gazeta.pl, czy Wroclaw.Gazeta.pl). Serwisy grupy Gazeta.pl odwiedza miesięcznie 11,92 mln użytkowników.
  Pani – miesięcznik dla kobiet wydawany w Polsce przez Wydawnictwo Bauer. Magazyn Pani to jeden z najstarszych tytułów czasopism dla kobiet w Polsce. Na łamach pisma znajdują się reportaże i felietony. Oprócz tego znajdziemy tu artykuły poświęcone znanym postaciom świata kultury i sztuki, ciekawostki z dziedziny mody, urody a także artykuły z zakresu psychologii i zdrowia.
  Dziennikarz, dziennikarka – osoba zajmująca się przygotowaniem i prezentowaniem materiałów w środkach masowego przekazu.
  Polacy – naród zamieszkujący głównie obszar Rzeczypospolitej Polskiej i będący jej głównym składnikiem ludnościowym, a poza granicami Polski tworzący Polonię.
  Kolor 103 FM – warszawskie radio nadające na częstotliwości 103 FM. System nadawczy Radia Kolor znajduje się na iglicy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Początkowo stacja nadawała również na częstowliwości 72,38 MHz. W 2011 roku zwiększono moc nadajnika z 1,0 kW do 3,0 kW.
  Wprost” – polski tygodnik społeczno-polityczny wydawany przez Platformę Mediową Point Group. Ukazuje się w formie drukowanej w poniedziałki.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.054 sek.