Joanna Pach

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Joanna Pach-Żbikowska (ur. 3 kwietnia 1980 w Oleśnicy) – polska aktorka filmowa, radiowa i dubbingowa, także prezenterka telewizyjna i współautorka programów.

Hannah Montana to amerykański sitcom dla młodzieży, należący do kanonu Disney Channel Original Series. Zadebiutował 24 marca 2006 na Disney Channel USA i szybko zdobył popularność, a od 2 grudnia 2006 jest emitowany w polskim Disney Channel, zaś od 6 września 2008 można go w Polsce oglądać w TVP1. Serial opowiada o dziewczynie prowadzącej podwójne życie jako Miley Stewart, przeciętna nastolatka i Hannah Montana, światowej sławy nastoletnia piosenkarka pop. Jej druga osobowość jest jednak bardzo pilnym sekretem, o którym wie tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele.Bystre Oko (wł. Un occhio acuto, ang. Wide Eye, 2008) – brytyjsko-włoski serial animowany, który emitowany jest w Polsce na kanale MiniMini od 11 lutego 2010 roku.

Praca lektorska[ | edytuj kod]

Współpracuje z Teatrem Polskiego Radia przy słuchowiskach, a na stałe przy słuchowisku Matysiakowie – jako Małgosia Piekarska.

Ben 10 (2005-2008) – amerykański serial animowany nadawany przez Cartoon Network. Jego twórcą jest grupa Man of Action.{{Serial infobox}} Nieznane pola: "od lat". Najnowsze wydanie (org. The Latest Buzz) – kanadyjski serial fabularny.

Jest też lektorką w Cartoon Network. Zajmowała się tłumaczeniem Klubu Bystrzaków.

Podstrony: 1 [2] [3] [4]
Warto wiedzieć że... beta

Przygody Kota w Butach (an. The Adventures of Puss in Boots, od 2015) – amerykański serial animowany wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks Animation Television, opowiadający o przygodach rudego wojownika, Kota w butach, bohatera filmów z serii Shrek.
Barbie i trzy muszkieterki (ang. Barbie and the Three Musketeers) – amerykański film animowany, którego premiera w Polsce odbyła się 26 września 2009 roku na kanale MiniMini.
Naruto (jap. ナルト) – manga Masashiego Kishimoto oraz adaptacja telewizyjna na jej podstawie. Jej główny bohater, Naruto Uzumaki, to nastoletni ninja, który nieprzerwanie szuka uznania i szacunku oraz sposobu na zostanie hokage – przywódcą i jednym z najsilniejszych ninja w swojej wiosce.
Biblioteka Narodowa (BN) – polska biblioteka narodowa w Warszawie, na Ochocie, na Polu Mokotowskim, narodowa instytucja kultury założona w 1928.
Cziłała z Beverly Hills (ang. Beverly Hills Chihuahua, 2008) – amerykańska komedia z wytwórni Walt Disney Pictures opowiadająca o gromadzie psów rasy chihuahua. Kiedy chihuahua Chloe zostaje porwana i zawieziona do Meksyku, jej tymczasowa pani Rachel Ashe Lynn (Piper Perabo), ogrodnik Sam (Manolo Cardona) i jego pies Papi ruszają jej na ratunek.
Liga Sprawiedliwych bez granic (ang. Justice League Unlimited) – amerykański serial animowany, będący kontynuacją serialu Liga Sprawiedliwych.
Betsy Balonówna – Podróż przez Yummi-Land (ang. Betsy Bubblegum’s Journey Through Yummi-Land) − amerykański film animowany z 2007 roku o przygodach Betsy, który przyjechała do wujka, burmistrza Yummi-Landu.

Reklama