• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Jess i chłopaki  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Fox Life – kanał telewizyjny, skierowany głównie do dorosłej publiczności. Stacja prezentuje najnowsze seriale, reality show oraz filmy wyprodukowane głównie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.

  Jess i chłopaki (New Girl) – amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację Fox od 20 września 2011 roku. W Polsce nadawany jest na kanale Fox Polska od 13 sierpnia 2012 roku. Od 17 czerwca jest pokazywany w Fox Life.

  Spis treści

 • 1 Opis fabuły
 • 2 Obsada i bohaterowie
 • 2.1 Główni
 • 2.2 Poboczni
 • 3 Odcinki
 • 4 Nagrody i nominacje
 • 5 Przypisy
 • 6 Linki zewnętrzne
 • Fox Polska – kanał telewizyjny, emitujący amerykańskie seriale produkowane przez wytwórnie z Hollywood m.in. przez 20th Century Fox Television.Polska, Rzeczpospolita Polska – państwo unitarne w Europie Środkowej, położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu, w dorzeczu Wisły i Odry. Powierzchnia administracyjna Polski wynosi 312 679 km², co daje jej 70. miejsce na świecie i dziewiąte w Europie. Zamieszkana przez ponad 38,5 miliona ludzi, zajmuje pod względem liczby ludności 34. miejsce na świecie, a szóste w Unii Europejskiej.


  Podstrony: 1 [2] [3] [4]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Filmweb (filmweb.pl) – największy polski serwis internetowy poświęcony filmom i ludziom kina. Druga co do wielkości baza filmowa na świecie po IMDb.com (na dzień 18 października 2012 roku) zawiera informacje o 517 560 filmach, 38 727 serialach, 10 491 grach i 1 636 554 ludziach filmu). Zawiera filmy ze 187 krajów, 9 byłych, 2 kraje, które zmieniły swoją nazwę na inną i 14 części należących do innych krajów (4 nieuznawane państwa, 5 autonomii, 1 byłą autonomię i 4 terytoria zależne).
  Poniżej znajduje się lista odcinków serialu telewizyjnego Jess i chłopaki ("New Girl") – emitowanego przez amerykańską stację telewizyjną FOX od 20 września 2011 r. W Polsce emitowany od 13 sierpnia 2012.
  craigslist – amerykański internetowy serwis ogłoszeń drobnych, jego popularność w USA można przyrównać do popularności Allegro w Polsce. Strona została założona w 1995 r. przez Jima Buckmastera. Interfejs serwisu charakteryzuje się ascetyczną formą, dlatego – i z powodu jego masowości – jego nazwa jest pisana z małej litery, po prostu craigslist. Firma działa w ok. 70 krajach.
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Fox (Fox Broadcasting Company) – amerykańska sieć telewizyjna, nadająca od 9 października 1986 roku. Wchodzi w skład Fox Entertainment Group będącą częścią News Corporation.
  69. ceremonia wręczenia Złotych Globów za rok 2011, nagród przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HFPA) miała miejsce 15 stycznia 2012 roku w Beverly Hilton Hotel w Hollywood. Ceremonię na terenie USA transmitowała stacja NBC. Galę poprowadził, podobnie jak w zeszłych latach, komik Ricky Gervais.
  Lizzy Caplan (ur. 30 czerwca 1982 w Los Angeles) – amerykańska aktorka. Najbardziej znana z takich filmów jak Wredne dziewczyny, Projekt: Monster, czy Wieczór panieński. Obecnie odgrywa jedną z głównych ról w serialu Masters of Sex.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.023 sek.