• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Jan Marek  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Galeria Sławy czeskiego hokeja na lodzie (cz. Síň slávy českého hokeje) – narodowa galeria sławy w hokeju na lodzie w Czechach.Praga (czes. i słow. Praha, niem. Prag) – stolica i największe miasto Czech, położone w środkowej części kraju, nad Wełtawą. Jest miastem wydzielonym na prawach kraju, będąc jednocześnie stolicą kraju środkowoczeskiego.
  Warto wiedzieć że... beta

  Jindřichův Hradec (niem. Neuhaus) – miasto w Czechach, w kraju południowoczeskim. Według danych z 31 grudnia 2003 powierzchnia miasta wynosiła 7 427 ha, a liczba jego mieszkańców 22 812.
  Puchar Mistrzów IIHF - w latach 2005-2008 najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie wyłaniające najlepszy zespół z tego kontynentu. Organizowane były przez IIHF. Puchar Mistrzów odbywa się cyklicznie co roku w styczniu od 2005 roku. Rozgrywki te zastąpiły Puchar Europy i Europejską Ligę Hokejową.
  Adamov (niem. Adamsthal) – miasto w Czechach, na Morawach, w powiecie Blansko, w kraju południowomorawskim. Według danych z 31 grudnia 2003 powierzchnia miasta wynosiła 377 ha, a liczba jego mieszkańców 4 871 osób.
  74. Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie 2010 organizowane przez IIHF odbyły się po raz szósty w Niemczech. Miasta goszczące najlepsze drużyny świata to: Kolonia, Mannheim oraz Gelsenkirchen. Turniej elity odbył się w dniach 7 - 23 maja.
  Mecz Gwiazd KHL (ros. Матч звёзд КХЛ, ang. KHL All-Star Game) – coroczny mecz pokazowy organizowany w ramach rosyjskich rozgrywek hokeja na lodzie Kontinientalnaja Chokkiejnaja Liga (KHL).
  Mietałłurg Magnitogorsk (ros. Металлург Магнитогорск) – rosyjski klub hokejowy z siedzibą w Magnitogorsku, występujący w KHL.
  Łokomotiw Jarosław (ros. Локомотив Ярославль) – rosyjski klub hokejowy z siedzibą w Jarosławiu, występujący w lidze KHL / WHL.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.042 sek.