• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Jacek Bursztynowicz  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Sylwester i Tweety na tropie (ang. The Sylvester & Tweety Mysteries) – serial animowany produkcji amerykańskiej. Główni bohaterowie: Babcia, Kot Sylwester i Kanarek Tweety – są to postacie znane z kreskówek z serii Zwariowane Melodie.Tom i Jerry i Sherlock Holmes (ang. Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes) – amerykański film animowany z 2010 roku w reżyserii Spike’a Brandta, wyprodukowany przez Warner Bros. Jest to pierwszy film z Tomem i Jerrym, który został wyprodukowany przez tworców Williama Hannę i Josepha Barberę z okazji 70-lecia kreskówki.

  Jacek Bursztynowicz (ur. 28 lipca 1952 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy.

  Życiorys[ | edytuj kod]

  W 1975 został absolwentem PWST w Warszawie.

  Od 1976 roku jest aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie. Mąż aktorki Barbary Bursztynowicz.

  Liga najgłupszych dżentelmenów (hiszp. La Gran aventura de Mortadelo y Filemón, ang. Mortadelo & Filemon: The Big Adventure, 2003) – hiszpański film komediowy w reżyserii Javiera Fessera.Smerfy (fr. Les Schtroumpfs, ang. The Smurfs) – fikcyjna rasa małych, niebieskich stworzeń, żyjących w którymś z europejskich lasów, stworzonych przez belgijskiego rysownika komiksowego Peyo. Znane z komiksu oraz filmu i serialu animowanego.


  Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  Prymas Hlond – spektakl tewizyjny Teatru Telewizji z 2018 roku w reżyserii Pawła Woldana, opowiadający o emigracyjnych latach kard. Augusta Hlonda.
  Heroes of the Storm – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena tworzona przez Blizzard Entertainment. W założeniu gra będzie łączyć postacie z serii Warcraft, Diablo i StarCraft. Tytuł gry został ujawniony 17 października 2013. 8 listopada ruszyły zapisy do testowania otwartej wersji beta.
  Teatr Współczesny w Warszawie - warszawski teatr, zlokalizowany w dzielnicy Śródmieście przy ul. Mokotowskiej 13 w rejonie placu Zbawiciela.
  Lawa, nadtytuł: Opowieść o „Dziadach” Adama Mickiewicza – film polski z 1989 roku, wyreżyserowany przez Tadeusza Konwickiego.
  Amerykański smok Jake Long (ang. American Dragon: Jake Long) – serial animowany stworzony przez The Walt Disney Company, emitowany na kanale Disney Channel od 3 grudnia 2006, a także Disney XD (wcześniej na Jetix).
  Finley, wóz strażacki (ang. Finley the Fire Engine) – serial animowany produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Zawiera 78 odcinków. Emitowany na antenie CBeebies od 2 czerwca 2008.
  Kacze opowieści (ang. DuckTales) – serial animowany wytwórni The Walt Disney Company, emitowany od 18 września 1987 do 28 listopada 1990 roku. W Polsce wyświetlany był po raz pierwszy od 17 września 1989 do 19 czerwca 1993 w TVP1 (początkowo pod tytułem Siostrzeńcy Kaczora Donalda).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.03 sek.