• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • J to tha L-O! The Remixes

  Przeczytaj także...
  "Play" − singel amerykańskiej piosenkarki Jennifer Lopez. Utwór pochodzi z albumu J. Lo (z 2001 roku). Twórcami piosenki są Cory Rooney, Anders Bagge, Peer Åström, Arnthor Birgisson i Christina Milian.Marc Anthony, właściwie Marco Antonio Muñiz (ur. 16 września 1968 w Nowym Jorku) – amerykański piosenkarz i aktor o portorykańskich korzeniach. Mąż Jennifer Lopez (15 lipca 2011 para ogłosiła decyzję o zakończeniu małżeństwa). Razem z Jennifer mają bliźnięta Maxa i Emmę, urodzonych 22 lutego 2008.
  OLiS – oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video, istniejąca od 23 października 2000 roku.

  J to tha L-O!: The Remixes – album, który jest owocem współpracy Jennifer Lopez z Ja Rulem. Na albumie znajdują remiksy takich piosenek jak: If You Had My Love, Let's Get Loud, Waiting for Tonight, czy Love Don't Cost A Thing.

  Ja Rule namówił Lopez do stworzenia płyty z remiksami jej największych przebojów. 4 single z tej płyty to I'm Gonna Be Alright (Track Masters Remix),I'm Gonna Be Alright feat. Nas, I'm Real (Murder Remix) feat. Ja Rule, Alive, i Ain't It Funny (Murder Remix) feat. Ja Rule i Caddillac Tah. Wszystkie szybko stały się hitami i nie schodziły z 1. miejsc list przebojów na całym świecie.

  No Me Ames (pol. Nie Kochaj Mnie) – drugi singel Jennifer Lopez promujący jej pierwszy album On the 6. Jest to duet zaśpiewany z Markiem Anthonym, obecnym mężem Lopez. Został wydany 11 maja 1999 r. Przez siedem tygodni znajdował się na Billboard Hot Latin Tracks.Język japoński (jap. 日本語 nihongo lub nippongo) – język używany przez ok. 130 mln mieszkańców Japonii oraz japońskich emigrantów na wszystkich kontynentach.

  Album zadebiutował jako numer jeden na Billboard 100 stając się tym samym pierwszym w całości poświęconym remiksom albumem, który zadebiutował na pierwszym miejscu i przez wiele tygodni stamtąd nie schodził.

  Lista utworów[]

  1. "Love Don't Cost A Thing" (RJ Schoolyard Mix featuring Fat Joe)– 4:18
  2. "Ain't It Funny (Murder Remix)"– 3:49
  3. "I'm Gonna Be Alright (Track Masters Remix) (feat.50 Cent)"– 3:53
  4. "I'm Real (Murder Remix)– 4:18
  5. "Walking on Sunshine" (Metro Remix)– 5:50
  6. "If You Had My Love" (Darkchild Master Mix)– 4:11
  7. "Feelin' So Good" (Bad Boy Remix featuring P. Diddy and G. Dep)– 4:27
  8. "Let's Get Loud" (Pablo Flores Remix)– 5:29
  9. "Play(Sack International Remix)"– 4:18
  10. "Waiting for Tonight" (Hex's Momentous Radio Mix)- 4:32
  11. "Alive" (Album Version)– 4:40 Wersja europejska
  12. "Si Ya Se Acabó (Radio Remix)"- 3:33
  13. "Que Ironia (Ain't It Funny)" (Tropical Dance Remix)- 3:48
  14. "Una Noche Mãs"(Pablo's Miami Mix Radio Edit)- 4:05
  15. "No Me Ames (Tropical Remix) (duet with Marc Anthony)- 5:03
 • Edycja europejska zawiera remiks bez 50 Centa .
 • Pozycje na listach przebojów[]


  Sean John Combs (ur. 4 listopada 1969 w Harlemie, w Nowym Jorku) – amerykański producent muzyczny, aktor, raper. Ukończył Uniwersytet Howarda w Waszyngtonie, specjalizował się w biznesie. Ma siostrę Keishę, jego ojciec zginął tragicznie, gdy Sean miał tylko 2 lata. Ma dzieci: dwóch synów Justina (z Misą Hylton-Brim) i Christiana Caseya (z Kim Porter), oraz dwie córeczki, urodzone 21 grudnia 2006 roku.Oricon (jap. 株式会社オリコン, Kabushiki-gaisha Orikon) – japońska firma założona przez Sōkō Koike w 1967, która zajmuje się zbieraniem informacji na temat sprzedaży muzyki (CD i DVD), gier elektronicznych i tworzeniem tygodniowych rankingów. Tygodniowe rankingi są ogłaszane w każdy wtorek. Grupa Oricon sporządza też szacowaną listę popularności na oficjalnej stronie internetowej. Diagramy Oricon są obecnie bardzo popularne w Japonii.

  Sprzedaż i certyfikaty[]

  Przypisy

  Linki zewnętrzne[]

 • Okładka

 • Joseph Antonio Buco Cartagena, pseud. Fat Joe (ur. 19 sierpnia 1970 w Nowym Jorku) – amerykański raper pochodzenia puertorykańsko-kubańskiego związany z muzyką latynoską. Nazwisko odziedziczył po matce Marie Cartagena.Ja Rule, właściwie Jeffrey Atkins (ur. 29 lutego 1976 w Queens, dzielnicy Nowego Jorku) – amerykański raper. W przeszłości był w konflikcie z 50 Centem, Eminemem i DMXem.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Jennifer Lynn Lopez (ur. 24 lipca 1969), znana także jako J.Lo – amerykańska aktorka, piosenkarka popowa, tancerka i businesswoman. Urodziła się i wychowała w Bronksie, okręgu Nowego Jorku, a w wieku siedemnastu lat zagrała pierwszą rolę w niskobudżetowym filmie Moja mała dziewczynka. Później wzięła udział w kilku mniejszych produkcjach, równocześnie rozwijając karierę tancerki u boku New Kids on the Block i Janet Jackson, a także w serialu In Living Color. W 1997 zagrała pierwszoplanową rolę w filmie Selena, za którą zdobyła nominację do Złotego Globu. Od tego czasu pojawiła się w kilkudziesięciu produkcjach, wśród których największy sukces odniosły Anakonda (1997), Cela (2000), Powiedz tak (2001), Pokojówka na Manhattanie (2002), Zatańcz ze mną (2004), Sposób na teściową (2005) i Jak urodzić i nie zwariować (2012). Lopez specjalizuje się w komediach romantycznych, choć grała również w dramatach i dreszczowcach. Od 2006 zajmuje się także produkcją filmów i seriali.
  If You Had My Love – pierwszy singel Jennifer Lopez promujący jej debiutancki album On the 6. Został wydany 4 maja 1999 roku i szybko wszedł na pierwsze miejsce w U.S. Billboard Hot 100. W Wielkiej Brytanii zdobył czwarte miejsce.
  Bad Boy Records, poprzednio Bad Boy Entertainment – amerykańska wytwórnia płytowa ze wschodniego wybrzeża założona w 1993 r. przez producenta i rapera Sean "Diddy" Combs.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.054 sek.