• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • I Am the Club Rocker

  Przeczytaj także...
  "Un Momento" - piosenka electropop stworzona i wyprodukowana przez Play & Win na drugi album I Am the Club Rocker (2011) rumuńskiej wokalistki popowej Inny. Utwór w formacie airplay został wydany 2 lipca 2010 roku, natomiast w lipcu i październiku 2011, został wydany w formacie digital download. Teledysk nakręcono w wakacje 2011 w Palma de Mallorca. Stworzył go Alex Herron, który wcześniej realizował wideoklip do "Sun Is Up". Premiera miała miejsce 11 sierpnia w Music Channel. Wideo jest porównywane do "Loca", Shakiry i "Cheers (Drink to That)" Rihanny. W ciągu dwóch dni od wydania obejrzało je 500.000 osób. 1 września 2011 zanotowano 1 mln odsłon, natomiast 5 września teledysk został pokazany w stacji Kiss TV."Endless" – czwarty singiel rumuńskiej piosenkarki popowej Inny z jej drugiego albumu studyjnego pt. I Am the Club Rocker (2011). Piosenka została napisana i wyprodukowana przez duet Play & Win. Opowiada ona o miłości i kwestionowaniu jej przez artystkę. Na Facebooku Inna poprosiła swoich fanów aby wybrali następną piosenkę która zostanie wydana na kolejny singiel, i został nim właśnie Endless, który otrzymał 75% głosów od 10 000 fanów Inny. Teledysk został nakręcony na początku listopada 2011. Inna zapowiedziała go na portalach YouTube i Facebook. Pokazuje on kobiety które chcą równouprawnienia w walce z mężami którzy nadużywają alkoholu.
  UK Singles Chart – notowania opracowywane przez The Official Charts Company, w oparciu o aktualną sytuację na brytyjskim rynku muzycznym. Obejmują one okres od niedzieli (godz. 0:01) do soboty (północ) każdego tygodnia, a sporządzone na podstawie otrzymanych danych listy drukowane są w magazynie Music Week oraz publikowane w Internecie na stronie internetowej radia BBC Radio 1. Dane dotyczące sprzedaży poszczególnych singli czy albumów pochodzą ze współpracy z ok. 6,500 sklepów oraz części internetowych stron, oferujących muzykę cyfrowo. W przeciwieństwie do amerykańskich zestawień statystyki radiowe i telewizyjne nie są brane pod uwagę przy tworzeniu notowań.

  "I Am the Club Rocker" – drugi album rumuńskiej piosenkarki popowej Inny, wydany 19 września 2011 roku, dzięki wytwórniom Roton Records, Universal Music Group i Ultra Records. Album zadebiutował na szczytowych listach przebojów. Pierwszym singlem jest "Sun Is Up", który zajął pierwsze miejsce w Bułgarii, drugie w Rumunii i Francji, a trzecie w Rosji. Znalazł się także w czołowej dwudziestce w UK Singles Chart. Drugi singiel "Club Rocker" zadebiutował na 42 pozycji w Rumunii i 32 we Francji. Osiągnął 16 pozycję w Romanian Top 100. W celu promowania albumu Inna rozpoczęła trasę koncertową INNA en Concert. Odbyła się ona w Europie, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Turcji i Rumunii. Zgromadziła też największą publiczność w kraju od 2003 roku.

  Album – wydawnictwo muzyczne zawierające nagrania muzyczne na płycie długogrającej longplay (LP) lub dysku kompaktowym (CD)."Sun Is Up" - pierwszy singiel rumuńskiej piosenkarki Inny z jej drugiego albumu I Am the Club Rocker (2011), ale szósty w całej jej karierze. Producentem singla i autorem tekstu piosenki jest duet Play & Win.

  Lista utworów zawartych na albumie[]

  1. "Un Momento" (feat. Juan Magan) - 3:24
  2. "Club Rocker" (feat. Flo Rida) - 3:34
  3. "House Is Going On" - 3:16
  4. "Endless" - 3:14
  5. "Sun Is Up" - 3:44
  6. "Wow" - 3:09
  7. "Señorita" - 3:17
  8. "We're Going in the Club" - 3:14
  9. "July" - 3:55
  10. "No Limit" - 3:26
  11. "Put Your Hands Up" - 3:31
  12. "Moon Girl" - 3:33
  13. "Club Rocker" (Play & Win remix) - 4:09
  14. bonus: "10 Minutes" - 3:20

  Pozycje na listach przebojów[]

  Historia wydania[]

  Linki zewnętrzne[]

 • Okładka
 • (window.RLQ=window.RLQ||).push(function(){mw.log.warn("Gadget \"edit-summary-warning\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"wikibugs\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"ReferenceTooltips\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"main-page\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");});
  "Club Rocker" - drugi singiel rumuńskiej piosenkarki Inny z albumu I Am the Club Rocker (2011). Został stworzony i wyprodukowany przez Play & Win. Teledysk do utworu został nakręcony w maju 2011 roku. W piosence głosu udzielił raper Flo Rida.Ultra Records – amerykańska niezależna wytwórnia muzyki elektronicznej. Została założona w 1995 roku w Nowym Jorku przez założycieli wytwórni Polygram Records i Virgin Records. Właścicielem jest Patrick Moxey.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Universal Music Group (UMG), wcześniej MCA Music Entertainment Group – największa grupa biznesowa oraz rodzina wytwórni płytowych w przemyśle muzycznym. Jest jedną z wielkiej czwórki wytwórni płytowych.
  Inna, właśc. Elena Alexandra Apostoleanu (ur. 16 października 1986 w Mangalii) – rumuńska piosenkarka muzyki dance.
  Tramar Dillard (ur. 16 grudnia 1979) – amerykański raper i autor tekstów znany jako Flo-Rida lub Flo Rida (wymowa: /floʊ ˈraɪdə/). Największą popularność przyniósł mu singel "Low" z jego pierwszego albumu studyjnego Mail on Sunday.
  Trasa koncertowa, tournée (fr. tournée, IPA /tuʁ.ne/) – szereg następujących po sobie koncertów na żywo artysty lub grupy muzycznej i wykonywanych zgodnie z ustalonym harmonogramem w określonym rejonie geograficznym.
  Muzyka pop – ogólnie muzyka popularna, termin ten jest jednak wieloznaczny, w najszerszym sensie oznacza każdy rodzaj muzyki rozrywkowej, niezależnie od jej charakteru.
  19 września jest 262. (w latach przestępnych 263.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 103 dni.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.019 sek.