• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Huntingdonshire

  Przeczytaj także...
  Little Paxton – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 26 km na zachód od miasta Cambridge i 83 km na północ od Londynu.Brington – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 41 km na północny zachód od miasta Cambridge i 98 km na północ od Londynu.
  Tilbrook – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 39 km na zachód od miasta Cambridge i 91 km na północ od Londynu.

  Huntingdonshiredystrykt w hrabstwie Cambridgeshire oraz historyczne hrabstwo w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 169 508 mieszkańców.

  Hemingford Grey – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 20 km na północny zachód od miasta Cambridge i 90 km na północ od Londynu.Oldhurst – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 25 km na północny zachód od miasta Cambridge i 97 km na północ od Londynu.

  Miasta[]

 • Godmanchester
 • Huntingdon
 • Ramsey
 • St Ives
 • St Neots
 • Inne miejscowości[]

  Abbots Ripton, Abbotsley, Alconbury, Alconbury Weston, Alwalton, Barham and Woolley, Barham, Bluntisham, Brampton, Brington, Broughton, Buckden, Buckworth, Bury, Bythorn, Bythorn and Keyston, Caldecote, Catworth, Chesterton, Colne, Conington, Coppingford, Covington, Denton, Diddington, Earith, Easton, Eaton Socon, Ellington, Elton, Eynesbury, Farcet, Fenstanton, Folksworth, Glatton, Grafham, Great Gidding, Great Gransden, Great Paxton, Great Staughton, Great Stukeley, Haddon, Hail Weston, Hamerton, Hartford, Hemingford Abbots, Hemingford Grey, Holme, Holywell, Houghton, Keyston, Kimbolton, Kings Ripton, Leighton Bromswold, Little Gidding, Little Paxton, Little Stukeley, Morborne, Needingworth, Offord D'Arcy, Old Weston, Oldhurst, Perry, Pidley, Ramsey Heights, Ramsey Mereside, Ramsey St Mary’s, Sawtry, Sibson, Sibson-cum-Stibbington, Somersham, Southoe, Southoe and Midloe, Spaldwick, Stibbington, Stilton, Stow Longa, Tetworth, The Offords, The Raveleys, The Stukeleys, Tilbrook, Upwood, Warboys, Waresley, Water Newton, Winwick, Wistow, Woodhurst, Woodwalton, Woolley, Yaxley, Yelling.

  Eynesbury – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 27 km na zachód od miasta Cambridge i 80 km na północ od Londynu.Coppingford – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 35 km na północny zachód od miasta Cambridge i 100 km na północ od Londynu.

  Przypisy

  1. Area: Huntingdonshire (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-05-06].
  Ramsey Mereside – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, na granicy dystryktów Huntingdonshire i Fenland. Leży 36 km na północny zachód od miasta Cambridge i 109 km na północ od Londynu.Cambridgeshire – hrabstwo ceremonialne i niemetropolitalne we wschodniej Anglii, w regionie East of England, położone na zachodnim skraju Anglii Wschodniej.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Stibbington – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 54 km na północny zachód od miasta Cambridge i 120 km na północ od Londynu.
  Kimbolton – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 36 km na zachód od miasta Cambridge i 90 km na północ od Londynu.
  Covington – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 42 km na zachód od miasta Cambridge i 94 km na północ od Londynu.
  Earith – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 18 km na północny zachód od miasta Cambridge i 95 km na północ od Londynu.
  Alconbury – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 32 km na północny zachód od miasta Cambridge i 96 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 1670 mieszkańców.
  Abbots Ripton – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 30 km na północny zachód od miasta Cambridge i 99 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 309 mieszkańców.
  Perry – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie Huntingdonshire. Leży 32 km na zachód od miasta Cambridge i 87 km na północ od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.142 sek.