• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Human After All

  Przeczytaj także...
  Vitalic, właśc. Pascal Arbez-Nicolas (ur. 1976) – francuski DJ, producent i remikser muzyki elektronicznej, pochodzenia włoskiego.Technologic – piosenka francuskiego duetu Daft Punk z albumu Human After All. Została wydana jako drugi singel 14 czerwca 2005. Teledysk do "Technologic" został wyreżyserowany przez Daft Punk.
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  .mw-parser-output table.album-studyjny td.naglowek{background:lightsteelblue!important}.mw-parser-output table.album-bootleg td.naglowek{background:lightblue!important}.mw-parser-output table.album-ep td.naglowek{background:lightsalmon!important}.mw-parser-output table.album-koncert td.naglowek,.mw-parser-output table.album-koncertowy td.naglowek,.mw-parser-output table.album-live td.naglowek{background:burlywood!important}.mw-parser-output table.album-soundtrack td.naglowek{background:gainsboro!important}.mw-parser-output table.album-demo td.naglowek,.mw-parser-output table.album-nielegal td.naglowek,.mw-parser-output table.album-mixtape td.naglowek{background:peachpuff!important}.mw-parser-output table.album-tribute td.naglowek,.mw-parser-output table.album-cover td.naglowek{background:thistle!important}.mw-parser-output table.album-kompilacja td.naglowek,.mw-parser-output table.album-split td.naglowek,.mw-parser-output table.album-remix td.naglowek{background:darkseagreen!important}.mw-parser-output table.album-wideo td.naglowek{background:lightskyblue!important}.mw-parser-output table.album-box td.naglowek{background:lightgray!important}

  Human After All – trzeci album studyjny francuskiego duetu Daft Punk, wydany 14 marca 2005 w skali międzynarodowej i dzień później w Stanach Zjednoczonych. Został nagrany w Paryżu. W tym albumie Daft Punk łączy minimalizm i rock z francuskim stylem muzyki house. Human After All otrzymał mieszane recenzje - krytycy podkreślali fakt, iż album powstał w ciągu sześciu tygodni, szczególnie krótko w porównaniu do poprzednich albumów Discovery i Homework.

  Japonia (jap. 日本, trb. Nihon lub Nippon) – państwo wyspiarskie usytuowane na wąskim łańcuchu wysp na zachodnim Pacyfiku, u wschodnich wybrzeży Azji, o długości 3,3 tys. km. Archipelag rozciąga się niemal południkowo (Japończycy utrzymują, że ich kraj ma kształt „trzydniowego Księżyca”) pomiędzy 45°33′ a 20°25′ stopniem szerokości północnej, od Morza Ochockiego na północy do Morza Wschodniochińskiego i Tajwanu na południu. Stolica Tokio jest usytuowana prawie dokładnie na tej samej szerokości geograficznej co Ateny, Pekin, Teheran i Waszyngton.Rock (ang. skała, kołysać się) – ogólna nazwa całego szeregu stylów muzycznych, wywodzących się z rock and rolla oraz rhythm and bluesa i bluesa. Sama nazwa "rock" jest właściwie skrótem od "rock and roll", choć można uznawać owe dwa pojęcia za odmienne od siebie gatunki muzyczne. Wszystkie style rockowe charakteryzują się brzmieniem opartym na różnego rodzaju gitarach (zwykle elektrycznych, elektrycznych basowych) i perkusji, z wyraźnie zarysowanym rytmem i śpiewem, wywodzącym się z bluesa, oraz sposobem wolnej improwizacji w trakcie grania utworów, wywodzącym się z jazzu. Ważną cechą muzyki rockowej, nieobecną w muzyce poważnej, jest zespołowość w procesie tworzenia; muzyka jest bowiem tworzona zespołowo i trudna do odtworzenia, gdy nie jest grana przez oryginalny zespół (zob. tribute band), często jest też zespołowo komponowana. Niekiedy w sposób dynamiczny, kiedy to zainicjowany motyw muzyczny w serii jamów przetwarzany jest w utwór, który w swej końcowej fazie rzadko przypomina swą wyjściową formę. W muzyce rockowej, podobnie jak w jazzie, kompozytor i wykonawca to najczęściej ta sama osoba lub grupa osób, a komponowanie i wykonywanie muzyki są często jednym procesem.

  Lista utworów[ | edytuj kod]

  1. "Human After All" – 5:19
  2. "The Prime Time of Your Life" – 4:23
  3. "Robot Rock" – 4:47
  4. "Steam Machine" – 5:22
  5. "Make Love" – 4:48
  6. "The Brainwasher" – 4:08
  7. "On/Off" – 0:19
  8. "Television Rules the Nation" – 4:47
  9. "Technologic" – 4:44
  10. "Emotion" – 6:57

  Personel[ | edytuj kod]

 • Daft Punk - gitara, instrumenty klawiszowe, sampling, vocoders, śpiew, maszyny perkusyjne, programowanie, produkcja
 • Cedri Hervet - koordynacja produkcji
 • Gildas Loaëc - koordynacja produkcji
 • Nilesh "Nilz" Patel - mastering
 • Human After All: Remixes[ | edytuj kod]

  Human After All: Remixes - remix album wydany 29 marca 2006 wyłącznie na terenie Japonii. Zawiera liczne remiksy wcześniej niedostępne na CD w limitowanym nakładzie 3000 egzemplarzy. Limitowana edycja albumu zawiera zestaw figurek Daft Punk. Album wprowadził system Copy Control.

  Homework – debiutancki album studyjny francuskiego duetu Daft Punk, wydany 20 stycznia 1997. Został nagrany w Paryżu. Homework promowało 5 singli, z których dwa - "Da Funk" i "Around the World" - uplasowały się na szczytach list przebojów w wielu krajach i do dziś są jednymi z najpopularniejszych singli grupy.Album – wydawnictwo muzyczne zawierające nagrania muzyczne na płycie długogrającej longplay (LP) lub dysku kompaktowym (CD).
  1. "Robot Rock" (Soulwax remix) – 6:31
  2. "Human After All" (SebastiAn remix) – 4:48
  3. "Technologic" (Peaches No Logic remix) – 4:38
  4. "The Brainwasher" (Erol Alkan Horrorhouse dub) – 6:05
  5. "The Prime Time of Your Life" (Para One remix) – 3:52
  6. "Human After All" ("Guy-Man After All" Justice remix) – 4:01
  7. "Technologic" (Digitalism's Highway to Paris remix) – 6:01
  8. "Human After All" (Alter Ego remix) – 9:26
  9. "Technologic" (Vitalic remix) – 5:27
  10. "Robot Rock" (Daft Punk Maximum Overdrive mix) – 5:54

  Listy przebojów[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Oryginalny tytuł remiksu to "Robot Rock (Maximum Overdrive)"
  2. "Discography Daft Punk". Australian-Charts.com. Dostęp 29 październik 2008.
  3. "Discographie Daft Punk". LesCharts.com. Dostęp 29 październik 2008.
  4. musicline.de Dostęp 21 lipca 2009
  5. zobbel.de Dostęp 12 stycznia 2009
  6. "Discography Daft Punk". SwedishCharts.com. Dostęp 29 października 2008.
  7. billboard.com Dostęp 12 kwietnia 2009

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Okładka
 • Remix album – jest to album muzyczny, zawierający najczęściej remiksy najpopularniejszych piosenek danego artysty (artystki) lub grupy muzycznej. Może to być również płyta złożona z remiksów utworów pochodzących z jakiegoś konkretnego, jednego albumu. Remiksy zazwyczaj tworzą producenci muzyki klubowej, ale nie tylko.Paryż (fr. Paris) – stolica i największa aglomeracja Francji, położona w centrum Basenu Paryskiego, nad Sekwaną (La Seine). Miasto stanowi centrum polityczne, ekonomiczne i kulturalne kraju. Znajdują się tu liczne zabytki i atrakcje turystyczne, co powoduje, że Paryż jest co roku odwiedzany przez ok. 30 milionów turystów.
  Warto wiedzieć że... beta

  House – gatunek elektronicznej muzyki tanecznej mający swe początki w muzyce disco lat 70. Określenie tej odmiany muzyki pochodzi od nazwy klubu Warehouse
  Daft Punk – francuski duet muzyczny, pochodzący z Paryża, tworzący muzykę elektroniczną na pograniczu gatunku house. Tworzą go: Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Charakterystyczną cechą muzyków jest ukrywanie swoich twarzy pod kaskami, co nadaje członkom zespołu oryginalny wygląd.
  Peaches, właściwie Merrill Beth Nisker (ur. 11 listopada 1968 r. w Toronto w prowincji Ontario) – kanadyjska piosenkarka, producent muzyczny, autorka tekstów piosenek.
  Soulwax – belgijska grupa muzyczna tworząca muzykę elektroniczną oraz rock alternatywny, założona w 1992 r. w Gandawie. Trzon grupy tworzy didżejsko-producencki duet, w skład którego wchodzi Stefaan Van Leuven oraz Steve Slingeneyer.
  Discovery – drugi album studyjny francuskiego duetu Daft Punk, wydany 3 marca 2001 roku przez Virgin Records. Został nagrany w Paryżu. Album jest soundtrackiem do filmu anime "Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem", który jest kolaboracją pomiędzy Daft Punk, Leiji Matsumoto i Toei Animation. Wszystkie teledyski do utworów na płycie są odcinkami filmu. "Interstella 5555" to opowieść o porwaniu pozaziemskiego zespołu. Discovery jest uznawany za album koncepcyjny w opinii New Musical Express i czasopisma Spin.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.806 sek.