• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Hot n Cold  Podstrony: 1 [2] [3] [4] [5]
  Przeczytaj także...
  Wielka Brytania, Zjednoczone Królestwo (ang. United Kingdom), Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (ang. United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland) – unitarne państwo wyspiarskie położone w Europie Zachodniej. W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Walia i Szkocja położone na wyspie Wielka Brytania oraz Irlandia Północna leżąca w północnej części wyspy Irlandia. Na wyspie tej znajduje się jedyna granica lądowa Zjednoczonego Królestwa z innym państwem – Irlandią. Poza nią, Wielka Brytania otoczona jest przez Ocean Atlantycki na zachodzie i północy, Morze Północne na wschodzie, kanał La Manche na południu i Morze Irlandzkie na zachodzie.Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską w obecności świadków oraz zaproszonych gości.

  Hot N Cold – trzeci singiel amerykańskiej piosenkarki Katy Perry z jej drugiego studyjnego albumu One of the Boys.

  Piosenka została napisana przez Katy Perry, Dr. Luke'a oraz Maksa Martina. Producentem singla jest Dr. Luke.

  Utwór został wykorzystany w trackliście do gry The Sims 2: Osiedlowe Życie

  Podczas rozdwania Nagród Grammy w 2010 Hot n Cold był nominowany w kategorii Najlepsze Żeńskie Wokalne Wykonanie Pop.

  Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską w obecności świadków oraz zaproszonych gości.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.

  Spis treści

 • 1 Lista utworów i formaty
 • 2 Występy na żywo
 • 3 Teledysk
 • 4 Sukcesy
 • 5 Pozycje na listach
 • 6 Certyfikaty
 • 7 Przypisy
 • 8 Linki zewnętrzne


 • Podstrony: 1 [2] [3] [4] [5]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  2 lipca jest 183. (w latach przestępnych 184.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 182 dni. Jest to środkowy dzień roku zwyczajnego. O godzinie 12.00 tego dnia mija połowa roku.
  Katheryn Elizabeth Hudson, znana pod pseudonimem Katy Perry (ur. 25 października 1984 roku w Santa Barbara w stanie Kalifornia) – amerykańska artystka, przede wszystkim piosenkarka (głównie popowa i taneczna), ale również twórczyni muzyki oraz aktorka. Ojciec Perry jest pastorem, dlatego dorastała słuchając gospel i śpiewając w kościelnym chórze. Po zdobyciu GED w wieku piętnastu lat rozpoczęła karierę muzyczną jako Katy Hudson. Pod koniec 2001 roku wydała swój debiutancki album studyjny Katy Hudson, jednak nie osiągnął on komercyjnego sukcesu. Następnie nagrała dwie kolejne płyty: z producenckim zespołem Matrix oraz solową, która nie została opublikowana. W 2007 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Capitol Records. Wówczas przyjęła pseudonim Katy Perry.
  Australia (Związek Australijski, Commonwealth of Australia) – państwo położone na półkuli południowej, obejmujące najmniejszy kontynent świata, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Jedyny kraj, który obejmuje cały kontynent. Siłą rzeczy nie posiada granic lądowych z żadnym państwem.
  Viva Polska, zapisywane graficznie jako VIVA Polska – stacja telewizyjna o profilu muzyczno-rozrywkowym uruchomiona 10 czerwca 2000. Należy do MTV Networks i jest jednym z dwóch kanałów muzycznych należących do tej spółki (drugi to MTV). Jest polską wersją międzynarodowej Vivy.
  "One of the Boys" (z ang. Jeden z chłopców) – drugi album studyjny nagrany przez amerykańską piosenkarkę Katy Perry, wydany 17 czerwca 2008 nakładem wytwórni Capitol Music Group. Wydawnictwo osiągnęło światowy sukces sprzedając się w ilości 5 milionów egzemplarzy. Krążek został odznaczony przez RIAA statusem platyny za sprzedaż w Stanach Zjednoczonych w postaci miliona egzemplarzy. Dzięki albumowi Perry zdobyła dwie nominacje do Nagrody Grammy, obie w kategorii Best Female Pop Vocal Performance. Pierwszą nominację otrzymała w 2009 za utwór "I Kissed a Girl", a drugą w 2010 za utwór "Hot n Cold".
  Martin Karl "Max Martin" Sandberg (ur. 26 lutego 1971) – producent i autor tekstów piosenek. Współpracował między innymi z Ace of Base, *NSYNC, Jessicą Folker, Christiną Aguilerą, Britney Spears, Pink, Backstreet Boys, Katy Perry, Kelly Clarkson, Leilą K, Army of Lovers, Apocalypticą, Ke$hą, Taio Cruzem, Usherem i z One Direction
  52. ceremonia wręczenia nagród Grammy miała miejsce 31 stycznia 2010 roku w Staples Center w Los Angeles. Dwa dni wcześniej wyróżnieniem specjalnym, MusiCares Person of the Year, odznaczony został Neil Young. Podczas telewizyjnej transmisji na żywo wręczonych zostało tylko 10 ze 109 nagród. Pozostałe przyznano wcześniej, podczas części ceremonii, która nie była emitowana.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.023 sek.