• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Hey God

  Przeczytaj także...
  Live from London – wideo zawierające koncert zespołu Bon Jovi, który miał miejsce na Stadionie Wembley 25 czerwca 1995. Występ był częścią trasy koncertowej These Days Tour, zgromadził ok. 72 000 widzów. Reżyserem koncertu jest David Mallet, zaś producentem Andy Picheta.UK Singles Chart – notowania opracowywane przez The Official Charts Company, w oparciu o aktualną sytuację na brytyjskim rynku muzycznym. Obejmują one okres od niedzieli (godz. 0:01) do soboty (północ) każdego tygodnia, a sporządzone na podstawie otrzymanych danych listy drukowane są w magazynie Music Week oraz publikowane w Internecie na stronie internetowej radia BBC Radio 1. Dane dotyczące sprzedaży poszczególnych singli czy albumów pochodzą ze współpracy z ok. 6,500 sklepów oraz części internetowych stron, oferujących muzykę cyfrowo. W przeciwieństwie do amerykańskich zestawień statystyki radiowe i telewizyjne nie są brane pod uwagę przy tworzeniu notowań.
  These Days – siódmy album studyjny grupy Bon Jovi, wydany w 1995 roku. Sprzedany w liczbie około 9 milionów kopii na całym świecie. Według krytyków muzycznych jest to najlepsze pod względem muzycznym dzieło grupy. Znajduje się na nim wiele ballad, a także hard rockowe piosenki, takie jak Hey God, czy Damned.

  Hey God - singel zespołu Bon Jovi wydany w 1996 za pośrednictwem wytwórni Mercury Records, promujący album These Days. Ostatni singel z albumu. Utwór rzadko pojawia się na koncertach grupy, został zagrany podczas występu utrwalonego następnie na płycie Live from London (1995). Znalazł się również na liście utworów niektórych występów trasy koncertowej Lost Highway Tour.

  Bon Jovi – amerykański zespół rockowy założony w 1983 roku przez Johna Bongioviego (później Jon Bon Jovi) w Sayreville w New Jersey. W 2018 wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. Lost Highway Tour – światowa trasa koncertowa zespołu Bon Jovi, która odbyła się na przełomie 2007 i 2008 roku. W 2007 roku obejmowała 22 koncerty w Ameryce Północnej. W 2008 roku zespół dał 6 koncertów w Azji, 5 w Oceanii, 42 w Ameryce Północnej i 22 w Europie.

  Singel został sklasyfikowany na 13. miejscu notowania UK Singles Chart.

  Spis utworów[ | edytuj kod]

  Sporządzono na podstawie materiału źródłowego.

  1. "Hey God" (4:47)
  2. "The End" (3:39)
  3. "When She Comes" (3:29)
  4. "Hey God" (Live) (7:17)

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Bon Jovi - Live From London (ang.). discogs.com. [dostęp 2010-04-05].
  2. Chart Stats - Bon Jovi (ang.). chartstats.com. [dostęp 2010-05-04]. [zarchiwizowane z tego adresu (2012-05-30)].
  3. Bon Jovi - Hey God (ang.). discogs.com. [dostęp 2010-04-05].

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Okładka
 • Koncert (łac. concerto – spieram się, walczę, współzawodniczę) – występ artysty muzyka (bądź grupy muzyków) na żywo przed publicznością. Jeśli muzyk występuje solo, określa się to mianem recitalu, w przypadku występu grupy muzyków, może występować orkiestra, chór, bądź grupa muzyczna. Mogą to być także występy mieszane, np. solista z towarzyszeniem chóru czy orkiestry.
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.011 sek.