• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Hesitation Marks  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Russell Mills (ur. 1952 w Ripon) – brytyjski artysta, malarz, autor instalacji multimedialnych, scenograf, muzyk, autor okładek albumów muzycznych m. in. takich artystów jak Brian Eno, David Sylvian, Peter Gabriel czy Nine Inch Nails, autor okładek książek. Jest tutorem na gościnnych wykładach w Royal College of Art i profesorem na Glasgow School of Art, regularnie wykłada na uczelniach w Wielkiej Brytanii i za granicą.Autolux – grupa muzyczna utworzona w 2000 roku w Los Angeles, tworząca w estetyce shoegaze. Od początku w skład zespołu wchodzą Eugene Goreshter (śpiew, gitara basowa), Greg Edwards (gitara, śpiew) i Carla Azar (perkusja, śpiew). W 2004 roku ukazały się debiutancka EPka Demonstration i album Future Perfect. W sierpniu 2010 ukazał się drugi album grupy, Transit Transit. Styl grupy porównywany był do Can, Blonde Redhead, Sonic Youth i My Bloody Valentine.
  .mw-parser-output table.album-studyjny td.naglowek{background:lightsteelblue!important}.mw-parser-output table.album-bootleg td.naglowek{background:lightblue!important}.mw-parser-output table.album-ep td.naglowek{background:lightsalmon!important}.mw-parser-output table.album-koncert td.naglowek,.mw-parser-output table.album-koncertowy td.naglowek,.mw-parser-output table.album-live td.naglowek{background:burlywood!important}.mw-parser-output table.album-soundtrack td.naglowek{background:gainsboro!important}.mw-parser-output table.album-demo td.naglowek,.mw-parser-output table.album-nielegal td.naglowek,.mw-parser-output table.album-mixtape td.naglowek{background:peachpuff!important}.mw-parser-output table.album-tribute td.naglowek,.mw-parser-output table.album-cover td.naglowek{background:thistle!important}.mw-parser-output table.album-kompilacja td.naglowek,.mw-parser-output table.album-split td.naglowek,.mw-parser-output table.album-remix td.naglowek{background:darkseagreen!important}.mw-parser-output table.album-wideo td.naglowek{background:lightskyblue!important}.mw-parser-output table.album-box td.naglowek{background:lightgray!important}

  Hesitation Marks (znany również jako Halo 28) − ósmy album studyjny amerykańskiego zespołu Nine Inch Nails, wydany 3 września 2013 roku. Jest to pierwszy album zespołu wydany przez wytwórnię Columbia Records. Pierwszy oficjalny singel albumu, "Came Back Haunted", wydany został 6 czerwca 2013 roku. Za okładki odpowiada Russell Mills, który pracował wcześniej z Nine Inch Nails przy okładce do The Downward Spiral, singli z tego albumu i przy Closure. Pojawiły się trzy wydania Hesitation Marks: wydanie winylowe i standardowe CD z 14 utworami, oraz edycja deluxe wydania CD z 3 bonusowymi remiksami i wywiadem z Reznorem. Obydwie edycje są również dostępne do kupienia w wersji cyfrowej. 27 sierpnia 2013 album został udostępniony za darmo do odsłuchania na stronie iTunes.

  Columbia Records – najstarsza na świecie wciąż działająca firma fonograficzna, założona w 1888 roku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest częścią koncernu Sony Music – jednak płyty pod szyldem Columbia Records nadal są wydawane.Twitter – darmowy serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania umożliwiającą użytkownikom wysyłanie oraz odczytywanie tak zwanych tweetów. Tweet to krótka, nieprzekraczająca 140 znaków wiadomość tekstowa wyświetlana na stronie użytkownika oraz dostarczana pozostałym użytkownikom, którzy obserwują dany profil. Serwis umożliwia również tagowanie (znak # przed słowem stanowiącym treść wpisu czyni je tagiem) oraz odpowiadanie użytkownikom (@nazwa_użytkownika: odpowiedź). Użytkownicy mogą dodawać krótkie wiadomości do swojego profilu z poziomu strony głównej serwisu, wysyłając SMS-y lub korzystając z zewnętrznych aplikacji.

  Historia[ | edytuj kod]

  Hesitation Marks został oficjalnie zapowiedziany przez Trenta Reznora 28 maja 2013 roku na oficjalnej stronie zespołu. Wyjawił również, że przy albumie pracował rok wraz z Atticusem Rossem i Alanem Moulderem. Tytuł i data wydania albumu − 3 września 2013 − zostały wyjawione 5 czerwca 2013 roku na oficjalnym profilu Nine Inch Nails na Twitterze, dzień przed wydaniem pierwszego singla. Oficjalna lista utworów wydania standardowego została podana 21 czerwca 2013 roku.

  27 sierpnia jest 239. (w latach przestępnych 240.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 126 dni. Michael Trent Reznor (ur. 17 maja 1965 w Mercer w stanie Pensylwania) – amerykański multiinstrumentalista, założyciel, lider, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, klawiszowiec oraz wokalista Nine Inch Nails.


  Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  iTunes – program odtwarzający pliki dźwiękowe i wideo, produkowany i dystrybuowany przez Apple Inc. Oprogramowanie iTunes jest jedynym interfejsem sklepu muzycznego iTunes Store i zalecanym przez producenta oprogramowaniem do obsługi odtwarzacza iPod, smartfona iPhone oraz tabletu iPad (istnieje alternatywne oprogramowanie do innych systemów operacyjnych, np. GNUpod, GTKPod). Program jest darmowy i może być instalowany na systemach Windows i OS X, a wersje starsze niż 2.0.2 także na komputerach z Mac OS 9 i wcześniejszymi.
  Alan Moulder (ur. 11 czerwca 1959 w Bostonie) – angielski producent nagrań alternatywnych wykonawców rockowych. Współpracował z takimi brytyjskimi artystami jak The Jesus and Mary Chain, Ride i My Bloody Valentine, jak również z artystami amerykańskimi, takimi jak Nine Inch Nails, The Killers, The Smashing Pumpkins czy Blonde Redhead.
  Album – wydawnictwo muzyczne zawierające nagrania muzyczne na płycie długogrającej longplay (LP) lub dysku kompaktowym (CD).
  Daniel Lopatin (ur. w 1982 roku w Boston) – amerykański muzyk elektroniczny, występujący pod pseudonimem Oneothrix Point Never, wcześniej członek zespołów Ford & Lopatin i Games. Współzałożyciel wytwórni Software. Występował w Polsce na Off Festivalu.
  "Came Back Haunted" - pierwszy singel z najnowszego albumu industrialnego zespołu Nine Inch Nails Hesitation Marks, wydany 6 czerwca 2013 roku w formie digital download na iTunes i oficjalnej stronie grupy. Tak samo jak singel "Discipline" z poprzedniego albumu The Slip, "Came Back Haunted" nie ma numeru Halo. Okładka została stworzona przez Russella Millsa.
  Closure – wydany w 1997 roku box set zawierający dwie kasety VHS z teledyskami i fragmentami koncertów Nine Inch Nails. Zapowiadana na 2004 rok reedycja DVD przez Interscope Records, zawierająca dodatkowy materiał, nie została dotąd wydana.
  Atticus Ross (ur. 16 stycznia 1968 w Londynie) – angielski muzyk, kompozytor i producent muzyczny. Wspólnie z Trentem Reznorem laureat Oscara za najlepszą muzykę filmową za ścieżkę dźwiękową do filmu The Social Network. Od 2000 roku pracuje w Stanach Zjednoczonych. Założyciel grupy muzycznej 12 Rounds, członek grupy How to Destroy Angels.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.044 sek.