• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Hart - dystrykt

  Przeczytaj także...
  Blackwater and Hawley – gmina (civil parish) w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 49 km na północny wschód od miasta Winchester i 53 km na południowy zachód od Londynu.Rotherwick – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 39 km na północny wschód od miasta Winchester i 64 km na zachód od Londynu. Miejscowość liczy 500 mieszkańców.
  Greywell – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 36 km na północny wschód od miasta Winchester i 66 km na południowy zachód od Londynu.

  Hartdystrykt w hrabstwie Hampshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 91 033 mieszkańców.

  Heckfield – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 42 km na północny wschód od miasta Winchester i 62 km na zachód od Londynu.Blackwater – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 52 km na północny wschód od miasta Winchester i 49 km na południowy zachód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Fleet
 • Yateley
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Blackwater and Hawley, Blackwater, Blounce, Bramshill, Chandlers Green, Church Crookham, Crondall, Crookham Village, Darby Green, Dogmersfield, Dora's Green, Eversley, Eversley Centre, Eversley Cross, Ewshot, Frogmore, Greywell, Hartfordbridge, Hartley Wintney, Hawley, Hazeley, Heckfield, Hook, Hook Common, Hound Green, Long Sutton, Lower Common, Mattingley, Mill Lane, Minley, North Warnborough, Odiham, Phoenix Green, Rotherwick, Rye, South Warnborough, Warnborough Green, Well, West Green, Whitehall, Winchfield, Winchfield Green.

  Bramshill – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 45 km na północny wschód od miasta Winchester i 59 km na zachód od Londynu.South Warnborough – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 34 km na północny wschód od miasta Winchester i 67 km na południowy zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: Hart (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-24].
  Odiham – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 38 km na północny wschód od miasta Winchester i 63 km na południowy zachód od Londynu. Miejscowość liczy 4406 mieszkańców.Well – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 37 km na północny wschód od miasta Winchester i 64 km na południowy zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Hazeley – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 44 km na północny wschód od miasta Winchester i 60 km na zachód od Londynu.
  Hound Green – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 42 km na północny wschód od miasta Winchester i 61 km na zachód od Londynu.
  Hook Common – osada w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 38 km na północny wschód od miasta Winchester i 65 km na południowy zachód od Londynu.
  North Warnborough – wieś w Anglii, w Hampshire. Leży 32,9 km na zachód od miasta Winchester, 49,1 km na zachód od miasta Southampton i 66,8 km na północny wschód od Londynu. W latach 1870–1872 miejscowość liczyła 704 mieszkańców.
  Eversley – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 48 km na północny wschód od miasta Winchester i 55 km na zachód od Londynu.
  Eversley Cross – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 49 km na północny wschód od miasta Winchester i 54 km na zachód od Londynu.
  Lower Common – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Hart. Leży 47 km na północny wschód od miasta Winchester i 57 km na zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 1.639 sek.