• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Hannah Montana  Podstrony: [1] 2 [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Columbia – miasto w USA, w stanie Tennessee, w hrabstwie Maury. Według danych z 2000 roku miasto miało 33 055 mieszkańców.Hannah Montana 3 ścieżka dźwiękowa do trzeciego sezonu Hannah Montany. Walt Disney Records wydał płytę 7 lipca 2009 roku w Stanach. Album miał zostać wstępnie wydany 14 lipca tego samego roku, lecz premiera została przesunięta z nieznanych powodów. Soundtrack to czwarty album alter ego Miley Cyrus Hannah Montany. Album jest kontynuacją zdobywcy potrójnej platyny Hannah Montany 2/Meet Miley Cyrus.
  Obsada i bohaterowie[ | edytuj kod] Legenda

  Przegląd sezonów[ | edytuj kod]  Podstrony: [1] 2 [3] [4]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Hollywood – dzielnica miasta Los Angeles w Stanach Zjednoczonych i najważniejszy ośrodek amerykańskiej kinematografii. Słowo Hollywood jest używane jako skrótowa, popularna nazwa dla amerykańskiego przemysłu filmowo-telewizyjnego.
  Moises Arias (ur. 18 kwietnia 1994 w Nowym Jorku) – amerykański aktor, grał w serialu produkcji programu Disney Channel, Hannah Montana. Jego ojciec to Irańczyk, a matka Kolumbijka.
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Jordan McCoy (ur. 17 września 1991 w Mount Vernon w stanie Illinois) – amerykańska piosenkarka, finalistka American Juniors, przeznaczonej dla dzieci i nastolatków wersji amerykańskiego Idola.
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Disney Channel Polska – polskojęzyczna satelitarno–kablowa stacja telewizyjna o profilu familijnym, polski oddział międzynarodowego Disney Channel. Specjalizuje się w emisji programów Disneya, w tym seriali fabularnych dla młodzieży i animowanych dla dzieci, klasycznych i nowszych filmów z tej wytwórni oraz produkcji własnych – Disney Channel Original. Disney Channel Polska wystartował 2 grudnia 2006 i obecnie jest dostępny poprzez sześć polskich platform cyfrowych – Cyfrę+, Cyfrowy Polsat, n, Telewizję na kartę, TnK HD i Orange TV – oraz niektóre sieci kablowe. Disney Channel zajmuje drugie miejsce (po MiniMini +) na rynku młodzieżowym pod względem oglądalności
  Protagonista (z greckiego (πρωταγωνιστής) – główny aktor w teatrze starożytnej Grecji, najwybitniejszy aktor w teatrze, który prowadził dialog z chórem i innymi aktorami występującymi w sztuce. W teatrze późniejszych epok określano tym mianem osobę, wokół której toczy się akcja, która jest jej głównym motorem, a także której przemiana jest opisywana. Protagonista w tym ujęciu nie musi być osobą graną przez jakiegokolwiek aktora w dramacie. Protagonistą jest obecnie nazywany również odtwórca głównej roli w filmie lub główny bohater książki. Pojęcie jest stosowane również w odniesieniu do innych sytuacji pozateatralnych, np. do „sceny naszego życia”, na której:

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.023 sek.