• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Georgia May Jagger

  Przeczytaj także...
  Wielka Brytania, Zjednoczone Królestwo (ang. United Kingdom), Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (ang. United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland) – unitarne państwo wyspiarskie położone w Europie Zachodniej. W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Walia i Szkocja położone na wyspie Wielka Brytania oraz Irlandia Północna leżąca w północnej części wyspy Irlandia. Na wyspie tej znajduje się jedyna granica lądowa Zjednoczonego Królestwa z innym państwem – Irlandią. Poza nią, Wielka Brytania otoczona jest przez Ocean Atlantycki na zachodzie i północy, Morze Północne na wschodzie, kanał La Manche na południu i Morze Irlandzkie na zachodzie.Sir Mick Jagger, właśc. Michael Philip Jagger (ur. 26 lipca 1943, Dartford, Anglia) – brytyjski wokalista i współzałożyciel zespołu rockowego The Rolling Stones. Jagger jest współtwórcą większości repertuaru grupy (wraz z gitarzystą Keithem Richardsem).
  Model (mężczyzna), modelka (kobieta) − osoba zawodowo zajmująca się pozowaniem artyście (fotografowi, malarzowi, rzeźbiarzowi) lub demonstrowaniem strojów podczas pokazów mody.

  Georgia May Jagger (ur. 12 stycznia 1992) – brytyjska modelka, córka Micka Jaggera i Jerry Hall. Była twarzą kampanii Rimmel, Chanel Resort, H&M, Reserved, Hudson Jeans i Just Cavalli, pojawiała się na okładkach amerykańskiego i brytyjskiego Vogue, Elle, i-D Magazine oraz Harper's Bazaar, była twarzą kampanii Rimmel Cosmeticos od 2009 roku.

  Vogue – amerykański magazyn skierowany do kobiet, wydawany od końca XIX wieku do dziś. Dotyczy mody, życia gwiazd, lecz zawiera także artykuły z dziedzin sztuki, polityki. Przez wielu jest uważany za najważniejsze kobiece pismo w świecie mody i modelingu.Harper’s Bazaar – amerykański miesięcznik o tematyce modowej ukazujący się od 1867 roku. Jego wydawcą jest Hearst Corporation.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Georgia May Jagger (ang.). Fashion Model Directory. [dostęp 2013-03-10].
  2. Georgia May Jagger (ang.). Models.com. [dostęp 2013-03-10].
  3. Georgia May Jagger Shares Beauty Tips For the Holidays. POPSUGAR Entertainment 2014-11-25. [dostęp 2018-06-09].
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.011 sek.