• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Fred Stolle  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  US Open, United States Open – międzynarodowe mistrzostwa USA w tenisie; jeden z czterech turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema, rozgrywany w Stanach Zjednoczonych od 1881 roku, na przełomie sierpnia i września. Od 1978 odbywa się w Nowym Jorku, w dzielnicy Queens na twardych kortach USTA Billie Jean King National Tennis Center we Flushing Meadows–Corona Park.Cyril Suk (ur. 29 stycznia 1967 w Pradze) – czeski tenisista specjalizujący się w grze podwójnej, zwycięzca turniejów ATP World Tour w deblu, mistrz wielkoszlemowego US Open z 1998 roku w deblu, reprezentant w Pucharze Davisa.

  Frederick Sydney Stolle (ur. 8 października 1938 w Hornsby, Nowa Południowa Walia) – tenisista australijski, zwycięzca 18 turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej, zdobywca Pucharu Davisa.

  Spis treści

 • 1 Kariera tenisowa
 • 2 Osiągnięcia w turniejach wielkoszlemowych
 • 3 Finały singlowe w turniejach wielkoszlemowych
 • 4 Bibliografia
 • 5 Linki zewnętrzne
 • Dennis Ralston właściwie Robert Dennis Ralston (ur. 27 lipca 1942 w Bakersfield w stanie Kalifornia, USA), amerykański tenisista, członek grupy "Handsome Eight". W 1987 roku uhonorowany został miejscem w Międzynarodowej Tenisowej Hall of Fame.Sandon Frederick Stolle (ur. 13 lipca 1970 w Aventurze) – australijski tenisista specjalizujący się w grze podwójnej, zwycięzca turniejów ATP World Tour w deblu, mistrz wielkoszlemowego US Open z 1998 roku w grze podwójnej, reprezentant w Pucharze Davisa.


  Podstrony: 1 [2] [3] [4]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Bud Collins, właśc. Arthur Worth Collins (ur. 17 czerwca 1929 w Lima, Ohio), amerykański dziennikarz sportowy, znawca tenisa.
  Australia (Związek Australijski, Commonwealth of Australia) – państwo położone na półkuli południowej, obejmujące najmniejszy kontynent świata, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Jedyny kraj, który obejmuje cały kontynent. Siłą rzeczy nie posiada granic lądowych z żadnym państwem.
  Tony Roche (ur. 17 maja 1945 w Wagga Wagga (Nowa Południowa Walia) w Australii) – australijski tenisista, najwyżej w światowym rankingu sklasyfikowany był na 8 pozycji, w 1986 roku uhonorowany miejscem w Międzynarodowej Tenisowej Hall of Fame.
  Międzynarodowa Tenisowa Galeria Sławy (ang. International Tennis Hall of Fame) – instytucja zajmująca się upowszechnianiem tenisa, prezentacją tradycji tenisowych kolejnym pokoleniom graczy i kibiców oraz honorowaniem wybitnych zawodników i zawodniczek.
  Manuel Martinez Santana (ur. 10 maja 1938 w Madrycie) – tenisista hiszpański, zwycięzca pięciu turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej i podwójnej, reprezentant w Pucharze Davisa.
  Margaret Smith Court (ur. 16 lipca 1942 w Albury, Nowa Południowa Walia) – tenisistka australijska, zwyciężczyni 62 turniejów wielkoszlemowych w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej.
  8 października jest 281. (w latach przestępnych 282.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 84 dni.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.042 sek.