• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • EyeToy: Kinetic Combat

  Przeczytaj także...
  Eye Toy – cyfrowa kamera z mikrofonem (podobna do kamery internetowej) przeznaczone dla konsoli PlayStation 2. Współpracuje ona również z PlayStation 3. Podłączana do konsoli poprzez port USB.GameRankings – strona internetowa agregująca recenzje gier komputerowych z innych stron prezentując średnią ocenę danej gry. Podobne serwisy to: Metacritic (również zarządzany przez CNET), GameStats i Rotten Tomatoes.
  Sony Computer Entertainment Inc. (SCEI) – poboczna firma Sony założona 16 listopada 1993 roku w Tokio (Japonia). SCEI zajmuje się rozwojem, produkcją oraz sprzedażą sprzętu i oprogramowania dla serii konsoli PlayStation. SCEI jest także wydawcą i producentem gier na swoje konsole.

  EyeToy: Kinetic Combatkomputerowa gra zręcznościowa wykorzystująca technologię EyeToy, wyprodukowana i wydana przez Sony Computer Entertainment w 2006 roku. Gracz może za jej pomocą trenować wschodnie sztuki walki, kierując wirtualną postacią za pomocą własnego ciała.

  Komputerowa gra zręcznościowa (nazwa zwyczajowa: zręcznościówka) – gra komputerowa, w której pomyślne ukończenie wymaga refleksu i sprawnego operowania przyciskami kontrolera. W grach takich liczy się przede wszystkim szybkość i ciągła akcja, brak jest sytuacji, w których gracz zmuszony byłby do strategicznego myślenia bądź rozwiązania zagadek, jak ma to miejsce w grach przygodowych i logicznych.

  Gra spotkała się z mieszaną reakcją krytyków, uzyskując średnią ocen 69% według agregatora GameRankings.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. EyeToy: Kinetic Combat for PlayStation 2 (ang.). GameRankings. [dostęp 2012-02-28].
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.563 sek.