• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • European Trophy  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  {{Klub sportowy infobox}} Nieznane pola: "nr KRS". Jokerit (Helsingin Jokerit ry) – fiński klub hokeja na lodzie z siedzibą w Helsinkach. Finlandia, Republika Finlandii (fiń. Suomi, Suomen Tasavalta; szw. Finland, Republiken Finland) – państwo w Europie Północnej, powstałe po odłączeniu od Rosji w 1917. Członek Unii Europejskiej. Graniczy od zachodu ze Szwecją, od północy z Norwegią i od wschodu z Rosją. Od zachodu ma ponadto dostęp do Morza Bałtyckiego.
  Przypisy[ | edytuj kod]
  1. Nordic Trophy 2009 becomes a Swedish affair (ang.). NordicTrophy.com. [dostęp 16 czerwca 2010].
  2. Så blir European Trophy 2011 (szw.). Hockeysverige. [dostęp 17 maja 2011]. [zarchiwizowane z tego adresu (24 marca 2012)].
  3. Znamy skład European Trophy (pol.). hokej.net. [dostęp 17 maja 2011].
  4. EishockeySpekulationen sorgen für Unruhe in DEL (niem.). focus.de. [dostęp 17 grudnia 2011].

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Oficjalna strona (ang.)
 • Statystyki Nordic Trophy (ang.)
 • Slavia Praga – czeski klub hokejowy z siedzibą w Pradze występujący w rozgrywkach czeskiej Tipsport Extraliga (od sezonu 1994/95).HV71 (w międzynarodowych turniejach występuje jako HV 71 Jönköping) – szwedzki klub hokejowy z siedzibą w Jönköping (Smalandia), występujący w rozgrywkach SHL.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Skandynawia – region północnej Europy, obejmujący kraje: Szwecję, Norwegię oraz Danię. Obejmuje część z krajów nordyckich.
  Szwecja, Królestwo Szwecji (Sverige, Konungariket Sverige) – państwo w Europie Północnej, zaliczane do państw skandynawskich. Szwecja jest członkiem Unii Europejskiej od 1995 roku. Graniczy z Norwegią, Finlandią i Danią.
  {{Klub sportowy infobox}} Nieznane pola: "nr KRS". Adler Manheim – niemiecki klub hokejowy z siedzibą w Mannheimie.
  HC Plzeň 1929 – czeski klub hokejowy z siedzibą w Pilźnie występujący w rozgrywkach Tipsport Extraliga (od sezonu 1993/94).
  HIFK Hockey (Helsingin Idrottsföreningen Kamraterna lub Helsingfors Idrottsföreningen Kamraterna, wzgl. Helsingfors IFK lub Helsingin IFK, w skrócie HIFK) – fiński klub hokejowy z siedzibą w Helsinkach, występujący w SM-liiga.
  Europa – część świata (określana zwykle tradycyjnym, acz nieścisłym mianem kontynentu), leżąca na półkuli północnej, na pograniczu półkuli wschodniej i zachodniej, stanowiąca wraz z Azją kontynent Eurazję.
  {{Klub sportowy infobox}} Nieznane pola: "nr KRS". Rauman Lukko (w skrócie Lukko) – fiński klub hokeja na lodzie z siedzibą w Rauma.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.884 sek.