• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Epping Forest - dystrykt

  Przeczytaj także...
  Chipping Ongar - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie East of England, w hrabstwie Essex. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 6000 osób.Matching – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 20 km na zachód od miasta Chelmsford i 39 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 635 mieszkańców.
  Waltham Abbey – miasto w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 34 km na zachód od miasta Chelmsford i 22 km na północny wschód od Londynu. Miasto liczy 20 400 mieszkańców.

  Epping Forestdystrykt w hrabstwie Essex w Anglii.

  The Rodings – grupa wsi w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 15 km na północny zachód od miasta Chelmsford i 44 km na północny wschód od Londynu.Norton Heath – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 12 km na zachód od miasta Chelmsford i 39 km na północny wschód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Buckhurst Hill
 • Chigwell
 • Chipping Ongar
 • Epping
 • Loughton
 • Waltham Abbey
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Abbess Roding, Abridge, Bobbingworth, Fyfield, High Laver, High Ongar, King Street, Lower Sheering, Marden Ash, Matching Green, Matching Tye, Matching, Moreton, Nazeing, North Weald Bassett, Norton Heath, Norton Mandeville, The Rodings, Roydon, Sewardstone, Sheering, Stanford Rivers, Theydon Bois, Theydon Garnon, Theydon Mount, Thornwood Common, Upshire.

  High Laver – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 19 km na zachód od miasta Chelmsford i 37 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 491 mieszkańców.Buckhurst Hill – miasto w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 33 km na południowy zachód od miasta Chelmsford i 18 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miasto liczyło 10 738 mieszkańców.
  Abridge – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 27 km na zachód od miasta Chelmsford i 24 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1500 mieszkańców.Lower Sheering – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 24 km na zachód od miasta Chelmsford i 39 km na północny wschód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Moreton – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 19 km na zachód od miasta Chelmsford i 36 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 366 mieszkańców.
  Theydon Garnon – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 26 km na zachód od miasta Chelmsford i 26 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 130 mieszkańców.
  Sheering – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 22 km na zachód od miasta Chelmsford i 40 km na północny wschód od Londynu.
  Roydon – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 31 km na zachód od miasta Chelmsford i 32 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 2771 mieszkańców.
  High Ongar – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 16 km na zachód od miasta Chelmsford i 36 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 1171 mieszkańców.
  Matching Tye – wieś w Anglii, w hrabstwie Essex, w dystrykcie Epping Forest. Leży 20 km na zachód od miasta Chelmsford i 38 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 635 mieszkańców.
  Dystrykt (od łac. districtus) to nazwa jednostki administracyjnej, a także okręgu sądowego, wyborczego lub innego, stosowana współcześnie lub dawniej w wielu państwach. Dystrykty mogą być zarówno jednostkami administracyjnymi najwyższego rzędu (np. w Izraelu, Luksemburgu, czy na Cyprze), jak i niższych rzędów (np. w RPA, czy Indii).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.027 sek.