• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Elmbridge

  Przeczytaj także...
  Long Ditton – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 20 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 4172 mieszkańców.Downside – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 30 km na południowy zachód od centrum Londynu.
  Weston Green – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 21 km na południowy zachód od centrum Londynu.

  Elmbridgedystrykt w hrabstwie Surrey w Anglii.

  Oxshott – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 26 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 6100 mieszkańców.Hersham – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 25 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 11 913 mieszkańców.

  Miasta[]

 • Cobham
 • Esher
 • Walton-on-Thames
 • Weybridge
 • Inne miejscowości[]

  Claygate, Downside, Hersham, Hinchley Wood, Long Ditton, Molesey, Oatlands, Oxshott, Stoke d'Abernon, Thames Ditton, Weston Green, Whiteley Village.

  Molesey – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 21 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 18 565 mieszkańców. Składa się z dwóch części – East Molesey i West Molesey. W East Molesey stoi pałac Hampton Court.Weybridge – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie Surrey. W 2001 roku miasto to zamieszkiwało 19 463 osób.
  Dystrykt (od łac. districtus) to nazwa jednostki administracyjnej, a także okręgu sądowego, wyborczego lub innego, stosowana współcześnie lub dawniej w wielu państwach. Dystrykty mogą być zarówno jednostkami administracyjnymi najwyższego rzędu (np. w Izraelu, Luksemburgu, czy na Cyprze), jak i niższych rzędów (np. w RPA, czy Indii).Walton-on-Thames - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie Surrey. W 2001r. miasto to zamieszkiwało 22 834 osób.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Whiteley Village – część wsi Hersham, w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Słuzy do zapewnienia opieki starcom. Leży 27 km na południowy zachód od centrum Londynu.
  Claygate – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 23 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 6492 mieszkańców.
  Hinchley Wood – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 21 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 3674 mieszkańców.
  Esher – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie South East England, w hrabstwie Surrey. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 8387 osób.
  Anglia (ang. England, język staroangielski Englaland) – w przeszłości samodzielne królestwo, obecnie największa i najludniejsza część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Anglię zamieszkuje 83% całkowitej populacji państwa. Region zajmuje dwie trzecie wyspy Wielkiej Brytanii i posiada granice lądowe z Walią na zachodzie i Szkocją na północy. Wyspa oblewana jest przez Morze Północne, Morze Irlandzkie, Ocean Atlantycki i kanał La Manche. Stolicą Anglii jest Londyn.
  Thames Ditton – wieś w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 20 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miejscowość liczy 5863 mieszkańców.
  Cobham – miasto w Anglii, w hrabstwie Surrey, w dystrykcie Elmbridge. Leży 28 km na południowy zachód od centrum Londynu. Miasto liczy 10 918 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.012 sek.