• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Ekipa z Florydy

  Przeczytaj także...
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.Polska, Rzeczpospolita Polska – państwo unitarne w Europie Środkowej, położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu, w dorzeczu Wisły i Odry. Powierzchnia administracyjna Polski wynosi 312 679 km², co daje jej 70. miejsce na świecie i dziewiąte w Europie. Zamieszkana przez ponad 38,5 miliona ludzi, zajmuje pod względem liczby ludności 34. miejsce na świecie, a szóste w Unii Europejskiej.
  MTV Polska – muzyczno-rozrywkowa stacja telewizyjna powstała 7 lipca 2000 roku z połączenia filii MTV na Europę oraz polskiej telewizji muzycznej Atomic TV.

  Ekipa z Florydy (ang. MTV Floribama Shore, od 2017) – amerykański program telewizyjny typu reality show wyprodukowany przez wytwórnię 495 Productions, będący następcą programu Ekipa z New Jersey.

  Premierowy odcinek programu został wyemitowany w Stanach Zjednoczonych 27 listopada 2017 na amerykańskim MTV. W Polsce premiera programu odbyła się 9 stycznia 2018 na antenie MTV Polska.

  Dnia 8 stycznia 2018 stacja MTV ogłosiła, że powstanie drugi sezon programu. Premiera drugiego sezonu odbyła się 9 lipca 2018. W Polsce premiera odbyła się 25 lipca.

  Ekipa z New Jersey ("Jersey Shore") - amerykański program telewizyjny typu reality show. Premierowy odcinek został wyemitowany 3 grudnia 2009 roku na antenie MTV. Program opowiada o grupie 8 nieznajomych, którzy wprowadzają się do jednego domu i spędzają wspólnie wakacje na Jersey Shore. Drugi sezon opowiada to tej samej grupie, tym razem już przyjaciół, którzy w ucieczce przed zimnem spędzają wolny czas w Miami. Sezon trzeci to powrót do Jersey Shore. W czwartym sezonie, którego premiera miała miejsce 4 sierpnia 2011, Ekipa z Jersey Shore przenosi się do Włoch. Stacja MTV zapowiedziała już także emisję piątego sezonu na 2012 rok. Premiera szóstego,jak i ostatniego sezonu odbyła się w tym samym roku.MTV (skrót od Music Television) to najpopularniejsza stacja muzyczna na świecie, należąca obecnie do MTV Networks, wchodzącej w skład Viacomu. Stację odbierać można za pośrednictwem telewizji satelitarnych i naziemnych oraz sieci kablowych.

  Dnia 11 czerwca 2019 zostało ogłoszne, że powstanie trzeci sezon programu, a jego premiera odbyła się 14 listopada 2019.

  W listopadzie 2020 zostało ogłoszone, że powstanie czwarty sezon programu. Zdjęcia do czwartego sezonu rozpoczęły się w listopadzie, ale produkcja została wstrzymana na dwa tygodnie, podczas którego członkowie uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19. Dnia 26 stycznia 2021 stacja MTV poinformowała, że najnowszy sezon programu odbędzie się bez udziału dwóch uczestniczek – Kortni Gilson oraz Mattie Lynn Breaux. Premiera czwartego sezonu odbyła się 25 lutego 2021.

  Reality show – typ programów telewizyjnych, w których z reguły występują osoby wcześniej niezwiązane zawodowo z telewizją. Osoby te w założeniu mają zachowywać się „naturalnie” przed kamerą w sztucznie zaaranżowanej, niekiedy ekstremalnej, sytuacji. Wiele z programów ma postać konkursu.COVID-19 (od ang. Coronavirus Disease 2019) – ostra choroba zakaźna układu oddechowego wywołana zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. Została po raz pierwszy rozpoznana i opisana w grudniu 2019, w środkowych Chinach (miasto Wuhan, w prowincji Hubei) podczas serii zachorowań zapoczątkowującej pandemię tej choroby.

  Opis programu[ | edytuj kod]

  Program opowiada o grupie ośmiu Południowców, którzy przyjeżdżają na wakacje do najgorętszego miasta na wybrzeżu Zatoki Meksykańskiej – Panama City Beach, aby spędzić niezapomniane lato. Głównym celem młodych imprezowiczów będzie dobra zabawa dzięki, której będą mogli oderwać się od codziennego życia i męczących zobowiązań, ale za to odnaleźć miłość, trochę dodatkowej gotówki oraz przyjaciół.

  Obsada[ | edytuj kod]

  Główni[ | edytuj kod]

  Gościnnie[ | edytuj kod]

       = Główny      = Gość      = Nie występuje

  Spis odcinków[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Nellie Andreeva: ‘Jersey Shore’ Franchise Makes MTV Comeback With Followup Series ‘Floribama Shore’ From SallyAnn Salsano (ang.). Deadline, 30 października 2017. [dostęp 2018-02-22].
  2. Kamila Glińska: "Ekipa z Florydy". Nowa odsłona kultowego reality show od 9 stycznia w MTV! (pol.). Telemagazyn, 7 stycznia 2018. [dostęp 2018-02-22].
  3. Nellie Andreeva: ‘Floribama Shore’ Renewed For Season 2 By MTV (ang.). W: Deadline [on-line]. 8 stycznia 2018. [dostęp 2018-02-22].
  4. Denise Petski: 'Floribama Shore' Gets Season 2 Premiere Date On MTV; First Teaser (ang.). Deadline, 24 maja 2018. [dostęp 2018-07-13].
  5. Floribama Shore Renewed for Season 3 at MTV — Find Out What's Changing (ang.). TVLine, 11 czerwca 2019. [dostęp 2019-11-16].
  6. MTV's "Floribama Shore" Heads to St. Petersburg, FL for New Season Premiering Thursday, November 14th at 8PM ET/PT with Back-to-Back Episodes (ang.). The Futon Critic, 11 października 2019. [dostęp 2019-11-16].
  7. J ordana Ossad: MTV Floribama Shore is Back -- and Taking the Show on the Road (ang.). MTV, 26 stycznia 2021. [dostęp 2021-04-12].
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.618 sek.