• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Eden - dystrykt

  Przeczytaj także...
  Armathwaite – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 15 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 407 km na północny zachód od Londynu.Milburn – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 37 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 385 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 171 mieszkańców.
  Murton – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 48 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 375 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 330 mieszkańców.

  Edendystrykt w hrabstwie Kumbria w Anglii.

  Dufton – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 44 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 378 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 169 mieszkańców.Kirkby Stephen - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie Kumbria. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 1832 osób.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Alston
 • Appleby-in-Westmorland
 • Kirkby Stephen
 • Penrith
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Ainstable, Armathwaite, Askham, Bampton, Blencarn, Bolton, Brampton, Brough Sowerby, Brough, Brougham, Carleton, Catterlen, Cliburn, Clifton, Colby, Coupland, Crackenthorpe, Crosby Ravensworth, Culgaith, Dacre, Dufton, Eamont Bridge, Garrigill, Glassonby, Great Musgrave, Great Salkeld, Great Strickland, Greystoke, Hackthorpe, Hartley, Helbeck, Helton, Hunsonby, Hutton Roof, Ivegill, Kaber, King’s Meaburn, Kirkby Thore, Kirkland, Kirkoswald, Knock, Langwathby, Lazonby, Little Musgrave, Little Salkeld, Little Strickland, Long Marton, Low Hesket, Maulds Meaburn, Melmerby, Middlesceugh, Milburn, Morland, Mungrisdale, Murton, Nateby, Nenthead, Newbiggin, Newbiggin-on-Lune, Newby, Newton Reigny, Orton, Ousby, Patterdale, Penruddock, Pooley Bridge, Ravenstonedale, Redhills, Renwick, Sandford, Shap, Skelton, Sleagill, Smardale, Soulby, Southwaite, Stainton, Tebay, Temple Sowerby, Threlkeld, Thrimby, Troutbeck, Waitby, Warcop, Winton.

  Blencarn – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 35 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 388 km na północny zachód od Londynu.Little Musgrave – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 56 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 367 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Kirkoswald – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 22 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 401 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 870 mieszkańców.Stainton – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 29 km na południe od miasta Carlisle i 392 km na północny zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Bolton – civil parish w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 41 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 381 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 416 mieszkańców. W miejscowości znajduje się kościół zwany Church of All Saints.
  Great Salkeld – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 25 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 396 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 445 mieszkańców.
  Dacre – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden, w Parku Narodowym Lake District. Leży 30 km na południe od miasta Carlisle i 392 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1326 mieszkańców.
  Coupland – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 49 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 373 km na północny zachód od Londynu.
  Culgaith – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 35 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 386 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 721 mieszkańców.
  Clifton – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 33 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 388 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 461 mieszkańców.
  Maulds Meaburn – wieś w Anglii, w Kumbrii, w dystrykcie Eden. Leży 46 km na południowy wschód od miasta Carlisle i 375 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.16 sek.