• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Edd Byrnes  Podstrony: [1] [2] [3] 4
  Przeczytaj także...
  Bravo – dwutygodnik dla młodzieży, pochodzący z Niemiec, wydawany przez Wydawnictwo Bauer. W Polsce pojawił się po raz pierwszy w 1991 roku. Nakład to 250 000 egzemplarzy, a sprzedaż około 198 000 egzemplarzy. Redaktorem naczelnym czasopisma jest Michał Wiśnicki.Stuart Maxwell Whitman (ur. 1 lutego 1928 w San Francisco) — amerykański aktor filmowy i telewizyjny. W 1962 był nominowany do Oscara za pierwszoplanową rolę w dramacie Piętno (1961).
  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]
 • Edd Byrnes w bazie IMDb (ang.)
 • Edd Byrnes w bazie Notable Names Database (ang.)
 • Edd Byrnes w bazie Filmweb
 • Edd "Kookie" Byrnes w Discogs.com (ang.)
 • Córeczki milionera (ang. Rags to Riches, 1987-88), amerykański serial telewizyjny, utrzymany w stylu filmu muzycznego − historia multimilionera, Nicka Foleya, który pewnego dnia postanawia przygarnąć pięć dziewcząt, wychowanek domu dziecka.Olivia Newton-John OBE (ur. 26 września 1948 w Cambridge w Anglii) – australijska piosenkarka i aktorka, wnuczka Maxa Borna ze strony matki. Jej ojciec Brian Newton-John był oficerem MI6 i brał udział w pracach nad Enigmą oraz aresztował Rudolfa Hessa. Wyemigrowała z rodziną do Australii w 1954, z uwagi na pracę ojca jako profesora jęz. niemieckiego na uniwersytecie w Melbourne.


  Podstrony: [1] [2] [3] 4  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  The Hollywood Reporter - amerykańskie czasopismo poświęcone życiu i karierze gwiazd Hollywood. Ukazuje się od 1930 roku.
  Irving Rapper (ur. 16 stycznia 1898 w Londynie; zm. 20 grudnia 1999 w Los Angeles) − amerykański reżyser filmowy pochodzenia brytyjskiego.
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Sierżant Anderson (ang. Police Woman, 1974-1978) – amerykański serial kryminalny stworzony przez Roberta E. Collinsa.
  Gene Kelly, właśc. Eugene Curran Kelly (ur. 23 sierpnia 1912 w Pittsburghu, zm. 2 lutego 1996 w Beverly Hills) – amerykański tancerz, choreograf, aktor, reżyser i producent. Odznaczony Narodowym Medalem Sztuki, kawaler Legii Honorowej.
  American Broadcasting Company (krócej ABC lub ABC Network) − jedna z trzech głównych amerykańskich sieci telewizyjnych w USA, powstała w 1932 jako radio NBC Blue Network. Obecnie należy ona do The Walt Disney Company.
  Anthony Perkins (ur. 4 kwietnia 1932 w Nowym Jorku, zm. 12 września 1992 w Hollywood) – amerykański aktor filmowy i teatralny.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.028 sek.