• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • East Cambridgeshire

  Przeczytaj także...
  Westley Waterless – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 18 km na wschód od miasta Cambridge i 83 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 155 mieszkańców.Barway – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 20 km na północny wschód od miasta Cambridge i 99 km na północ od Londynu.
  Cambridgeshire – hrabstwo ceremonialne i niemetropolitalne we wschodniej Anglii, w regionie East of England, położone na zachodnim skraju Anglii Wschodniej.
  function mfTempOpenSection(id){var block=document.getElementById("mf-section-"+id);block.className+=" open-block";block.previousSibling.className+=" open-block";}

  East Cambridgeshiredystrykt w hrabstwie Cambridgeshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 83 818 mieszkańców.

  Isleham – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 24 km na północny wschód od miasta Cambridge i 99 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2347 mieszkańców.Littleport – miasto w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 30 km na północny wschód od miasta Cambridge i 109 km na północ od Londynu. W 2001 miasto liczyło 7521 mieszkańców.

  Miasta[]

 • Ely (miasto o statusie city)
 • Littleport
 • Soham
 • Inne miejscowości[]

  Aldreth, Ashley, Barway, Bottisham, Brinkley, Burwell, Chettisham, Cheveley, Chippenham, Coveney, Dullingham, Fordham, Haddenham, Isleham, Kennett, Little Downham, Little Thetford, Lode, Mepal, Prickwillow, Pymoor, Queen Adelaide, Reach, Snailwell, Stetchworth, Stretham, Stuntney, Sutton-in-the-Isle, Swaffham Bulbeck, Swaffham Prior, Upware, Wardy Hill, Westley Waterless, Wicken, Wilburton, Witcham, Witchford, Woodditton.

  Wicken – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 17 km na północny wschód od miasta Cambridge i 95 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 835 mieszkańców.Lode – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 9 km na północny wschód od miasta Cambridge i 86 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 892 mieszkańców.

  Przypisy

  1. Area: East Cambridgeshire (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-05-06].
  (window.RLQ=window.RLQ||).push(function(){mw.log.warn("Gadget \"edit-summary-warning\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"wikibugs\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"ReferenceTooltips\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"main-page\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");});
  Soham - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 9 102 osób.Wilburton – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 17 km na północ od miasta Cambridge i 96 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1231 mieszkańców.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Swaffham Bulbeck – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 12 km na wschód od miasta Cambridge i 85 km na północ od Londynu.
  Snailwell – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 22 km na północny wschód od miasta Cambridge i 94 km na północny wschód od Londynu.
  Upware – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 15 km na północny wschód od miasta Cambridge i 93 km na północ od Londynu.
  Sutton-in-the-Isle – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 21 km na północ od miasta Cambridge i 100 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 3363 mieszkańców.
  City – termin używany w języku angielskim w znaczeniu dużego miasta, a czasami ścisłego centrum miasta. Angielskie słowo wywodzi się z łacińskiego określenia civitas.
  Queen Adelaide – wieś w Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, w dystrykcie East Cambridgeshire. Leży 26 km na północny wschód od miasta Cambridge i 105 km na północ od Londynu.
  Ely – miasto w Wielkiej Brytanii, we wschodniej Anglii, w hrabstwie Cambridgeshire, dystrykcie East Cambridgeshire, położone w krainie historycznej Isle of Ely. Liczba ludności - 15 102 (2001).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.021 sek.