• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Dystrykty Republiki Południowej Afryki

  Przeczytaj także...
  West Coast – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w Prowincji Przylądkowej Zachodniej. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Moorreesburg.Lejweleputswa – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w prowincji Wolne Państwo. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Welkom.
  Capricorn – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w prowincji Limpopo. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Polokwane.
  Umzinyathi – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w prowincji KwaZulu-Natal. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Dundee.O.R. Tambo – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w Prowincji Przylądkowej Wschodniej. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Umtata.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Zululand – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w prowincji KwaZulu-Natal. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Ulundi.
  Waterberg – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w prowincji Limpopo. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Modimolle.
  Sisonke – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w prowincji KwaZulu-Natal. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Ixopo.
  Xhariep – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w prowincji Wolne Państwo. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Trompsburg.
  Sarah Baartman – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w Prowincji Przylądkowej Wschodniej. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Port Elizabeth.
  Nkangala – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w prowincji Mpumalanga. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Middelburg.
  Chris Hani – dystrykt w Republice Południowej Afryki, w Prowincji Przylądkowej Wschodniej. Siedzibą administracyjną dystryktu jest Queenstown.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.05 sek.