• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Droga wojewódzka nr 671

  Przeczytaj także...
  Powiat białostocki - powiat w Polsce (województwo podlaskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Białystok. Powiat białostocki zajmuje obszar 2 984,64 km², co czyni go największym powiatem w Polsce.Jeżewo Stare (Stare Jeżewo) – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Tykocin.
  Droga krajowa nr 8 – droga krajowa o długości 815 km prowadząca przez Polskę od granicy z Czechami w Kudowie-Zdroju do granicy z Litwą w Budzisku. Stanowi polski odcinek międzynarodowej trasy E67 oraz fragment trasy Via Baltica. Przebiega przez pięć województw: dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie i podlaskie. Jest najdłuższą drogą krajową w Polsce.

  Droga wojewódzka nr 671droga wojewódzka przebiegająca w woj. podlaskim na terenie powiatów: wysokomazowieckiego, białostockiego, monieckiego i sokólskiego. Trasa ta łączy Sokoły (powiat wysokomazowiecki) z Sokolanami (powiat sokólski).

  W Jeżewie Starym droga ta przecina drogę nr 8 i drogę 64. Następnie w Knyszynie przecina drogę 65. Od Korycina do Mielnik droga ta biegnie po trasie nr 8 na długości ok. 1 km. Drogę tę ma przecinać droga ekspresowa S8 w Starym Jeżewie i w Korycinie.

  Droga krajowa nr 65 – droga krajowa o długości ok. 224 km, leżąca na obszarze województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Trasa ta łączy Gołdap na granicy z Rosją (obwód kaliningradzki) z Bobrownikami na granicy z Białorusią przez Ełk, Grajewo i Białystok.Województwo podlaskie – jednostka podziału administracyjnego Polski, jedno z 16 województw. Położone jest w północno-wschodniej części kraju, w geograficznym środku Europy. Przez jego środek przepływa Narew. Stolicą jest Białystok.
  Droga wojewódzka nr 671 w Janowie

  Ważniejsze miejscowości leżące na trasie 671[]

  Poniższa tabelka pokazuje główne miejscowości na trasie drogi wojewódzkiej nr 671 i drogi krzyżujące się z nią.


  Przypisy
  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Powiat moniecki - powiat w Polsce (województwo podlaskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Mońki.
  Sokoły – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie wysokomazowieckim, w gminie Sokoły. Prawa miejskie: 1827-1867 i 1915-1950.
  Droga ekspresowa S8 – budowana polska droga ekspresowa przebiegająca od Wrocławia do Białegostoku. Łączy aglomeracje: wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką. Trasa na odcinku Wrocław – Ostrów Maz. stanowi polską część trasy E67, natomiast odcinek Warszawa – Ostrów Maz. to polski odcinek trasy Via Baltica.
  Powiat wysokomazowiecki – powiat w Polsce (województwo podlaskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Wysokie Mazowieckie.
  Powiat sokólski - powiat w Polsce (województwo podlaskie), utworzony w 1807 roku, reaktywowany w ramach reformy administracyjnej w roku 1999. Jego siedzibą jest miasto Sokółka.
  Droga krajowa nr 64 – droga krajowa o długości 46,9 km, leżąca na obszarze województwa podlaskiego. Trasa ta łączy Piątnica (k. Łomży) ze Starym Jeżewem (k. Białegostoku).
  Droga wojewódzka – jedna z kategorii dróg publicznych w Polsce, stanowiących własność właściwego samorządu województwa.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.013 sek.