• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Derailed - singel No Angels

  Przeczytaj także...
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.Nadja Benaissa, ur. 26 kwietnia 1982, Frankfurt nad Menem. Niemiecka piosenkarka pochodzenia marokańsko-serbsko-niemieckiego.
  Atlanta – stolica i jednocześnie najbardziej zaludnione miasto amerykańskiego stanu Georgia, z populacją liczącą ok. 420 tysięcy mieszkańców (2010). Atlanta stanowi kulturalne i ekonomiczne centrum obszaru metropolitalnego Atlanta, zamieszkiwanego przez ponad 5 milionów osób, a także najważniejszy komponent rozrastającego się megapolis, znanego jako Piedmont Atlantic Megaregion.

  "Derailed" to piosenka pop nagrana przez niemiecki zespół No Angels na ich piąty studyjny album Welcome to the Dance. Utwór wyprodukowany przez Aarona Pearce'a został potwierdzony 29 września jako drugi singel z albumu przez jednego z autorów piosenki Nicholasa "RAS" Furlonga. Trzy tygodnie później informację tę potwierdził oficjalny fan club zespołu

  Rastede - gmina samodzielna (niem. Einheitsgemeinde) w Niemczech, w kraju związkowym Dolna Saksonia, w powiecie Ammerland."One Life" to piosenka electropopowa nagrana przez niemiecki zespół No Angels na ich piąty studyjny album Welcome to the Dance (2009). Piosenka została pierwszy raz zaprezentowana 3 lipca na koncercie w St. Pölten, Austria i została wydana na singlu 21 sierpnia 2009 roku. Teledysk do piosenki był kręcony 8 Lipca w Berlinie. Premiera teledysku odbyła się 31 lipca na kanale VIVA

  20 września fani zespołu uznali piosenkę, za najlepszy utwór z albumu Welcome to the Dance. Utwór wyprzedził jednym punktem piosenkę "Down Boy". W dalszej kolejności znalazły się utwory "Dance-Aholic" i "One Life"

  23 listopada wydanie singla zostało wstrzymane z nieznanych powodów.

  Produkcja[ | edytuj kod]

 • Autorzy: Nasri Atweh, Aaron Pearce, Nicholas "RAS" Furlong
 • Wokal: S. Mölling, N. Benaissa, J. Wahls, L. Diakovska
 • Producent: Aaron Pearce
 • Nagrane w: The AMP room (Nashville, Stany Zjednoczone); Bekegg Studios (Rastede, Niemcy)
 • Mix: Phil Tan at Soapbox Studios, (Atlanta, Stany Zjednoczone)
 • Premiera[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Sandy Mölling (urodzona 27 kwietnia 1981 w Wuppertal), jest niemiecką prezenterką, tancerką, aktorką i wokalistką popularnego zespołu No Angels, powstałego w programie "Popstars". Zespół stał się najbardziej utytułowanym niemieckim girlsbandem na świecie. Po rozpadzie zespołu w 2003 roku rozpoczęła karierę solową wydając 2 albumy. Odniosła największy sukces solowy spośród wystkich "aniołków". W 2005 roku była nominowana do nagród "ECHO Awards" w kategorii "Best Female National". W 2007 roku za namową Lucy reaktywowała zespół No Angels wydając album "Destiny". Po spekulacjach telewizji RTL, 19 listopada Sandy oświadczyła iż spodziewa się dziecka. Pod koniec marca urodziła syna Jaydena.Nasri, właśc. Nasri Tony Atweh (ar. نصري طوني عطوي, ur. 10 stycznia 1981 w Toronto) – kanadyjski piosenkarz pochodzenia palestyńskiego, producent muzyczny i autor tekstów. Członek duetu producenckiego The Messengers i wokalista zespołu Magic!, wykonującego muzykę pop i reggae.
  Warto wiedzieć że... beta

  Muzyka pop – ogólnie muzyka popularna, termin ten jest jednak wieloznaczny, w najszerszym sensie oznacza każdy rodzaj muzyki rozrywkowej, niezależnie od jej charakteru.
  Welcome to the Dance to piąty studyjny album niemieckiego zespołu No Angels. Album został nagrywany w Berlinie, Los Angeles i Nowym Jorku. Premiera albumu odbyła się 11 września w krajach niemieckojęzycznych.

  Reklama

  Czas generowania strony: 1.201 sek.