• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Demonstration

  Przeczytaj także...
  Autolux – grupa muzyczna utworzona w 2000 roku w Los Angeles, tworząca w estetyce shoegaze. Od początku w skład zespołu wchodzą Eugene Goreshter (śpiew, gitara basowa), Greg Edwards (gitara, śpiew) i Carla Azar (perkusja, śpiew). W 2004 roku ukazały się debiutancka EPka Demonstration i album Future Perfect. W sierpniu 2010 ukazał się drugi album grupy, Transit Transit. Styl grupy porównywany był do Can, Blonde Redhead, Sonic Youth i My Bloody Valentine.Future Perfect – debiutancki album grupy Autolux wydany w 2004 roku. Wydawnictwo dotarło na 16. miejsce listy Dance/Electronic Albums Billboardu.
  .mw-parser-output table.album-studyjny td.naglowek{background:lightsteelblue!important}.mw-parser-output table.album-bootleg td.naglowek{background:lightblue!important}.mw-parser-output table.album-ep td.naglowek{background:lightsalmon!important}.mw-parser-output table.album-koncert td.naglowek,.mw-parser-output table.album-koncertowy td.naglowek,.mw-parser-output table.album-live td.naglowek{background:burlywood!important}.mw-parser-output table.album-soundtrack td.naglowek{background:gainsboro!important}.mw-parser-output table.album-demo td.naglowek,.mw-parser-output table.album-nielegal td.naglowek,.mw-parser-output table.album-mixtape td.naglowek{background:peachpuff!important}.mw-parser-output table.album-tribute td.naglowek,.mw-parser-output table.album-cover td.naglowek{background:thistle!important}.mw-parser-output table.album-kompilacja td.naglowek,.mw-parser-output table.album-split td.naglowek,.mw-parser-output table.album-remix td.naglowek{background:darkseagreen!important}.mw-parser-output table.album-wideo td.naglowek{background:lightskyblue!important}.mw-parser-output table.album-box td.naglowek{background:lightgray!important}

  Demonstration – EP grupy Autolux z 2001 roku. Materiał na płycie został nagrany na ośmiośladowym magnetofonie w 2001 roku i wydany przez zespół nakładem własnym. Cztery z pięciu utworów znalazły się na wydanym w tym samym roku albumie Future Perfect, jedynym utworem który nie znalazł się na debiutanckim LP zespołu był „Underorbit”.

  Spis utworów[ | edytuj kod]

  1. „Turnstile Blues” – 5:40
  2. „Angry Candy” – 4:48
  3. „Underorbit” – 4:52
  4. „Sugarless” – 4:50
  5. „Future Perfect” – 4:46

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Autolux - Demonstration (CD) at Discogs, www.discogs.com [dostęp 2017-11-17] (ang.).
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.004 sek.