• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Dekanat Lipnica Murowana

  Przeczytaj także...
  Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Rajbrocie – parafia rzymskokatolicka położona w powiecie bocheńskim, województwie małopolskim, Polska.Leszczyna – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim, w gminie Trzciana. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa tarnowskiego.
  Nowy Wiśnicz – miasto w woj. małopolskim, w powiecie bocheńskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Nowy Wiśnicz. Położone jest na Pogórzu Wiśnickim przy drodze wojewódzkiej nr 965 z Bochni do Limanowej, w odległości 8 km od Bochni.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Królówka – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim, w gminie Nowy Wiśnicz. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa tarnowskiego. Pod względem geograficznym znajduje się na Pogórzu Wiśnickim.
  Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Leszczynie – parafia rzymskokatolicka, znajdująca się w diecezji tarnowskiej, w dekanacie Lipnica Murowana.
  Muchówka – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim, w gminie Nowy Wiśnicz. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa tarnowskiego.
  Parafia Świętego Mikołaja Biskupa w Żegocinie - parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji tarnowskiej w dekanacie Lipnica Murowana. Erygowana w XIII wieku. Mieści się pod numerem 1. Prowadzą ją księża diecezjalni. Proboszczem parafii jest ks. Leszek Dudziak.
  Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Kobylu – parafia rzymskokatolicka, znajdująca się w diecezji tarnowskiej, w dekanacie Lipnica Murowana.
  Trzciana – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim, w gminie Trzciana. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie tarnowskim. Miejscowość jest siedzibą gminy Trzciana.
  Parafia Świętego Andrzeja Apostoła w Lipnicy Murowanej - parafia rzymskokatolicka znajdująca się w diecezji tarnowskiej w dekanacie Lipnica Murowana. Erygowana w 1144. Mieści się pod numerem 39. Prowadzą ją księża diecezjalni.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.059 sek.