• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Daft Club

  Przeczytaj także...
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.Homework – debiutancki album studyjny francuskiego duetu Daft Punk, wydany 20 stycznia 1997. Został nagrany w Paryżu. Homework promowało 5 singli, z których dwa - "Da Funk" i "Around the World" - uplasowały się na szczytach list przebojów w wielu krajach i do dziś są jednymi z najpopularniejszych singli grupy.
  Slum Village - amerykański zespół hip-hopowy założony w 1996 r. w Detroit, Michigan. Pierwotnie składał się z trzech muzyków: raperów Baatina i T3, oraz rapera i producenta Jay Dee. Jay Dee odszedł z grupy w 2002 r. aby rozpocząć karierę solową w ramach wytwórni MCA Records i został zastąpiony przez Elzhi. Dwa lata później, w 2004 roku z grupy odszedł również Baatin z powodu problemów zdrowotnych (zdiagnozowano u niego schizofrenię). Grupa odgrywa bardzo ważną rolę w umożliwianiu promocji i kariery wielu artystom hip-hopowym mieszkającym w Detroit, takim jak Frank-N-Dank, 5 Elementz, Platinum Pied Pipers, Dwele czy Black Milk.
  .mw-parser-output table.album-studyjny td.naglowek{background:lightsteelblue!important}.mw-parser-output table.album-bootleg td.naglowek{background:lightblue!important}.mw-parser-output table.album-ep td.naglowek{background:lightsalmon!important}.mw-parser-output table.album-koncert td.naglowek,.mw-parser-output table.album-koncertowy td.naglowek,.mw-parser-output table.album-live td.naglowek{background:burlywood!important}.mw-parser-output table.album-soundtrack td.naglowek{background:gainsboro!important}.mw-parser-output table.album-demo td.naglowek,.mw-parser-output table.album-nielegal td.naglowek,.mw-parser-output table.album-mixtape td.naglowek{background:peachpuff!important}.mw-parser-output table.album-tribute td.naglowek,.mw-parser-output table.album-cover td.naglowek{background:thistle!important}.mw-parser-output table.album-kompilacja td.naglowek,.mw-parser-output table.album-split td.naglowek,.mw-parser-output table.album-remix td.naglowek{background:darkseagreen!important}.mw-parser-output table.album-wideo td.naglowek{background:lightskyblue!important}.mw-parser-output table.album-box td.naglowek{background:lightgray!important}

  Daft Club – album francuskiego duetu Daft Punk zawierający liczne remiksy utworów z albumu Discovery oraz jeden z Homework. Został wydany w 2003 (2004 w Stanach Zjednoczonych).

  The Neptunes – amerykański duet producencki, w którego skład wchodzą Pharrell Williams oraz Chad Hugo. Powstał w 1994 roku w Virginia Beach. Słyną z nowatorskich pomysłów i oryginalnego, minimalistycznego brzmienia. Grupa zajmuje się produkcją podkładów muzycznych dla różnych muzyków. Są to m.in. Jay-Z, Busta Rhymes, Snoop Dogg, Justin Timberlake, Kelis czy Britney Spears.Daft Punk – francuski duet muzyczny, pochodzący z Paryża, tworzący muzykę elektroniczną na pograniczu gatunku house. Tworzą go: Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Charakterystyczną cechą muzyków jest ukrywanie swoich twarzy pod kaskami, co nadaje członkom zespołu oryginalny wygląd.

  Lista utworów[ | edytuj kod]

  1. "Ouverture" – 2:40
  2. "Aerodynamic" (Daft Punk Remix) – 6:10
  3. "Harder, Better, Faster, Stronger" (The Neptunes Remix) – 5:11
  4. "Face to Face" (Cosmo Vitelli Remix) – 4:55
  5. "Phoenix" (Basement Jaxx Remix) – 7:53
  6. "Digital Love" (Boris Dlugosch Remix) – 7:30
  7. "Harder, Better, Faster, Stronger" (Jess & Crabbe Remix) – 6:01
  8. "Face to Face" (Demon Remix) – 6:59
  9. "Crescendolls" (Laidback Luke Remix) – 5:25
  10. "Aerodynamic" (Slum Village Remix) – 3:37
  11. "Too Long" (Gonzales Version) – 3:13
  12. "Aerodynamite" – 7:48
  13. "One More Time" (Romanthony's Unplugged) – 3:40
  14. "Something About Us" (Love Theme from Interstella 5555) – 2:13

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Daft Punk - Daft Club w Discogs.com (ang.)
 • Okładka
 • Discovery – drugi album studyjny francuskiego duetu Daft Punk, wydany 3 marca 2001 roku przez Virgin Records. Został nagrany w Paryżu. Album jest soundtrackiem do filmu anime "Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem", który jest kolaboracją pomiędzy Daft Punk, Leiji Matsumoto i Toei Animation. Wszystkie teledyski do utworów na płycie są odcinkami filmu. "Interstella 5555" to opowieść o porwaniu pozaziemskiego zespołu. Discovery jest uznawany za album koncepcyjny w opinii New Musical Express i czasopisma Spin.
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.982 sek.