• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Connor Price

  Przeczytaj także...
  Człowiek ringu (ang. Cinderella Man) – film z gatunku dramatu i biografii produkcji amerykańskiej w reżyserii Rona Howarda.Nie-przyjaciele – amerykański film Disney Channel Original Movies na podstawie książki Alexy Younga Frenemies. Film miał swoją premierę 13 stycznia 2012 w USA na kanale Disney Channel. W Polsce premiera odbyła się 28 kwietnia o godzinie 11:00.
  Roxy Hunter i straszny Halloween (ang. Roxy Hunter and the Horrific Halloween, 2008) – amerykański film familijny wyprodukowany przez The N. Film opowiada o kolejnych przygodach Roxy Hunter i jej najlepszego przyjaciela – Maxa.

  Connor Price (ur. 11 listopada 1994 w Toronto) – kanadyjski aktor. Uczęszczał do Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętego Mateusza w Unionville, Ontario (St. Matthews Catholic Elementary School). Jego bracia Brendan Price, Ryan Price i Thomas Price oraz jego siostra Kaitlyn Price też są aktorami.

  Detektyw Murdoch (ang. Murdoch Mysteries, 2008) – kanadyjski serial kryminalny powstały na podstawie cyklu powieści Maureen Jennings, nadawany przez stację Citytv od 20 stycznia 2008 roku. W Polsce nadawany przez Ale Kino.Historia przemocy (ang. History of Violence, niem. Geschichte der Gewalt, Eine) – thriller nakręcony w 2005 roku. Wyreżyserowany przez Davida Cronenberga na podstawie komiksu: Johna Wagnera i Vince Locke.

  Wybrana filmografia[ | edytuj kod]

 • Historia przemocy jako dziecko
 • Człowiek ringu jako Jay Braddock
 • Roxy Hunter i straszny Halloween jako Stefan
 • Nie-przyjaciele jako Walker
 • Doc jako Brendan
 • Kevin Hill jako Bryce
 • Will i Dewitt jako Will
 • Detektyw Murdoch jako Ezra Fielding
 • What's Up Warthogs! jako Teddy Chadwick
 • Przypisy[ | edytuj kod]

  Library of Congress Control Number (LCCN) – numer nadawany elementom skatalogowanym przez Bibliotekę Kongresu wykorzystywany przez amerykańskie biblioteki do wyszukiwania rekordów bibliograficznych w bazach danych i zamawiania kart katalogowych w Bibliotece Kongresu lub u innych komercyjnych dostawców. WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.
  Warto wiedzieć że... beta

  Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie.
  11 listopada jest 315. (w latach przestępnych 316.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 50 dni.
  Doc – amerykański serial telewizyjny, emitowany w latach 2001 - 2004, w stacji telewizyjnej PAX TV. Pierwszy odcinek wyemitowano 11 marca 2001, a ostatni 18 listopada 2004. Serial nie był emitowany w Polsce.
  Toronto – największe miasto Kanady położone w południowej części prowincji Ontario, której jest stolicą. Miasto pełni funkcję ekonomicznej i kulturalnej stolicy Kanady. W mieście Toronto mieszka 5 915 386 ludzi (2011).
  Kevin Hill – amerykański serial telewizyjny, emitowany przez amerykańską stację UPN od 2004 do 2005 r. W Polsce emitowany na kanale Fox Life.
  Will i Dewitt (ang. Will and Dewitt, 2007-2008) – kanadyjski serial animowany wyprodukowany przez Cookie Jar Entertainment współpracy z Two Presidents Productions. W Polsce premiera serialu odbyła się 5 listopada 2011 roku na kanale TVP1.
  Aktor (łac. agere – działać) – osoba odgrywająca za pomocą szczególnego zachowania, technik cielesnych i głosowych rolę w teatrze lub w filmie. Od zwykłego człowieka odróżnia go ze strony samego aktora świadomość gry, ze strony widzów – szczególny sposób traktowania osoby jako aktora. Wobec widza istnieje na sposób dwoisty, jako odtwarzana postać, w którą się tymczasowo wciela, i zarazem jako żywy człowiek, posiadający własną rzeczywistą tożsamość i biografię.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.693 sek.